MacBook Pro 16.1 potwierdzony w ostatniej becie macOS. Apple'a zdradziła ikonka

MacBook Pro 16.1 potwierdzony w ostatniej becie macOS. Apple'a zdradziła ikonka18.10.2019 19:43
MacBook Pro 15 urośnie, stając się modelem Pro 16.1, fot. Shutterstock.com
MacBook Pro 15 urośnie, stając się modelem Pro 16.1, fot. Shutterstock.com

Sporo było plotek na temat rzekomego MacBooka z 16-calowym ekranem, ale brakowało konkretów. Teraz, dzięki nowej ikonce umieszczonej w macOS 10.15.1 beta, wiadomo, że firma z Cupertino faktycznie pracuje nad takim sprzętem.

Plik graficzny nosi nazwę MacBookPro16,1 i przedstawia komputer łudząco podobny do aktualnego MacBooka Pro 15, tyle że–co zrozumiałe–z większym ekranem i nieco smuklejszym obramowaniem. To właściwie potwierdza wszystkie dotychczasowe pogłoski, jakoby nowy MBP miał być właśnie próbą upakowania większej matrycy w formie zbliżonej do aktualnej.

Na temat samego notebooka wciąż wiemy niewiele. Analityk Ming-Chi Kuo mówi o powrocie do klawiatury nożycowej, zamiast zacinającego się mechanizmu motylkowego, a także 96-watowym zasilaczu. Nie przedstawia jednak żadnych dowodów na potwierdzenie swych słów.

Ikonki MacBooka Pro 15 i nowego modelu 16.1, fot. MacGeneration
Ikonki MacBooka Pro 15 i nowego modelu 16.1, fot. MacGeneration

To nie pierwszy raz, kiedy pierwsze informacje o nowym produkcie Apple'a wyciekają za pośrednictwem oprogramowania. Na początku miesiąca w becie iOS 13.2 znaleziono zapis o słuchawkach AirPods Pro. Wcześniej na analogicznej zasadzie świat dowiedział się m.in. o iPhonie X, powiększonym XS Max czy istotnie zmodyfikowanym wizualnie iPadzie Pro.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)