MacBooki w biznesie. Innergo Systems proponuje warsztaty online

Jakie są zalety korzystania z MacBooka w firmie? Innergo Systems proponuje szkolenie
Jakie są zalety korzystania z MacBooka w firmie? Innergo Systems proponuje szkolenie
Redakcja

03.07.2019 15:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jakie są korzyści ze stosowania MacBooków w firmach? Jedną z nich jest bez wątpienia wysoka stabilność działania, ale to z pewnością nie jedyna zaleta. Wszystkie przedstawi firma Innergo Systems, która wychodzi z pomysłem na szkolenie online.

Innergo Systems po raz kolejny wychodzi z nową inicjatywą. Tym razem chce podzielić się swoją wiedzą na temat zastosowania Macbooków w biznesie. Dlaczego warto postawić na urządzenia Apple, jak ułatwiają one pracę, jakie są sposoby ich finansowania, jak są zabezpieczane? Na te wszystkie pytania odpowiedzą specjaliści z Innergo podczas filmowych warsztatów online.

Innergo Systems — jeden z największych polskich integratorów ICT, to marka z dziesięcioletnim doświadczeniem, zapewniająca klientom ciągłe budowanie doświadczenia, nieograniczony dostęp do danych, nowy wymiar współpracy mobilnej. Są oni jedynym w Polsce integratorem o statusie Apple Authorised Enterprise Reseller, dostarczającym rozwiązania producenta dla obszaru biznesowego. Zadaniem firmy jest nie tylko dostarczenie klientom produktów Apple, ale także ich pełne wdrożenie tj. zintegrowanie, zabezpieczenie oraz przekazanie przyszłym użytkownikom, niezbędnej wiedzy na temat urządzeń.

Obraz

Obecnie Innergo wychodząc poza schemat dotychczasowego działania, przygotuje krótkie warsztaty online, dotyczące korzyści, wynikających ze stosowania Macbooka w biznesie. Na potrzeby tego przedsięwzięcia zostanie zrealizowanych 5 krótkich filmów, w których specjaliści wytłumaczą, dlaczego urządzenie idealnie sprawdzi się jako narzędzie pracy w organizacji. Całość ma za zadanie stworzyć spójne, prawie pół godzinne szkolenie online. Każdy z filmów poruszać będzie inny temat. Eksperci opowiadać będą m.in. o tym, dlaczego Macbook to doskonałe narzędzie biznesowe, w jaki sposób ułatwi on pracę, co jest przyczyną tak częstego jego wyboru przez pracowników i jakie są zabezpieczenia urządzenia. Wytłumaczą także sposób finansowania Maców, oferowanego przez Innergo, oraz porównają opcje wyboru systemu Windows 10 z macOS i informacji jakie należy wziąć pod uwagę dokonując decyzji związanych z ich użytkowaniem.

Wideo będzie nagrane w charakterze wywiadu. Wojciech Gargul oraz Rafał Mazur, odpowiadać będą na najczęściej zadawane pytania, związane z wdrażaniem urządzeń Apple w firmach. Szczegółowo, a jednak zwięźle przedstawią zalety związane z wykorzystaniem MacBooków w biznesie.

Celem projektu jest, przekazanie najważniejszych informacji potencjalnym użytkownikom Maców oraz pomoc w podjęciu decyzji dotyczącej wyboru przyszłego narzędzia pracy. Dzięki temu, że opracowane przez Innergo warsztaty będą dostępne online, z łatwością będą mogły zostać udostępnione szerokiemu gronu odbiorców.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)