bDTZKylh

Magic Duels

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item
 • Slider item

Magic: The Gathering to najpopularniejsza na świecie gra karciana, która w założeniach przypomina nieco tradycyjną stołową wojnę, w której gracze pojedynkują się między sobą na mocniejsze karty, ale ze znacznie bardziej rozbudowanym systemem zabawy. Wraz z debiutem gry Magic Duels twórcy światowego hitu porzucają wydawane rok w rok cyfrowe wersje produktu na rzecz darmowej platformy dla wszystkich chętnych.

bDTZKylj

Magic Duels jest wyśmienitym punktem zaczepienia, jeśli ktoś o karciance słyszał, ale nie miał okazji wziąć udziału w chociaż jednej partii, bo normalna, namacalna wersja jednak wymaga zainwestowania niemałej gotówki w rozbudowę talii. Tutaj zaś w miłej atmosferze, podbudowanej nawet wątkiem fabularnym, nauczy się podstaw rozgrywki bezpłatnie. Jeśli załapie bakcyla, nic nie stoi na przeszkodzie, aby za pieniądze nabyć cyfrowe karty i kontynuować zabawę już na zupełnie innym, dużo wyższym poziomie. Gromadzenie ich za walutę zdobywaną w grze idzie oczywiście znacznie wolniej...

Gra się w parach. Głównym zadaniem jest pozbawienie przeciwnika wszystkich 20 punktów życia. Przed atakami bezpośrednimi bronić go będą jednak, tak jak samego grającego zresztą, karty stworów, czarów czy artefaktów. Wprowadzenie każdej do gry kosztuje określoną ilość punktów magii, podzielonej na różne kolory. Cała zabawa podzielona jest na tury. Ogólnie najpierw wykłada się karty, potem wykonuje inne działania w ramach dostępnej puli magii, generowanej co fazę z wyłożonych kart lądów, a następnie oddaje pole manewru przeciwnikowi. Kart do złożenia własnych talii jest cała masa, każda ma swoje własne umiejętności oraz statystyki, więc jest co robić.

Poza zabawą wieloosobową, także 2 na 2, Magic Duels oferuje również całkiem emocjonujący tryb dla samotników. Tytuł obmyślany został jako platforma, zamiast nowych odsłon raz rocznie w przyszłości doczeka się więc po prostu całego szeregu aktualizacji. Nikt, kto zżyje się z tytułem, nie poczuje się dlatego po czasie porzucony lub oszukany. Wszelkie raz zdobyte karty powinny zawsze działać, a z czasem dojdą naturalnie nowe zestawy. Jeśli macie dużo wolnego czasu, warto dać grze szansę.

Minimalne wymagania systemowe:

 • Procesor Intel Pentium 4 2 GHz
 • 1 GB RAM
 • Karta graficzna 512 MB zgodna z DirectX 11 i Pixelshader 3.0
 • 1 GB wolnego miejsca na dysku

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań144
Data aktualizacji10 sie 2015
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZKylO
bDTZKymf