Mapy Google w formie mobilnej aplikacji na Androida od dawna nie służą już wyłącznie do planowania trasy dojazdu do nowego miejsca pracy czy na wakacje. Od dłuższego czasu jest to także aplikacja, w której można znaleźć szereg informacji o restauracjach czy zabytkach. Niedawno odświeżono tu przeglądarkę zdjęć z tychże miejsc.

bETGXNoB

Jak zwraca uwagę serwis Android Police, fotografie powiązane z zabytkami czy restauracjami można od niedawna dużo wygodniej przeglądać. Widok został zaktualizowany o miniatury wyświetlane w górnej części interfejsu, wśród których znalazło się miejsce na wyróżnione, najświeższe fotografie. Do podobnych informacji można się również dostać dzięki stosunkowo nowej karcie Dla Ciebie.

  • Nowy widok obejmuje szybki dostęp do najświeższych zdjęć.
  • Z poziomu galerii można także podzielić się własnymi zdjęciami z innymi użytkownikami.
[1/2]
Nowy widok obejmuje szybki dostęp do najświeższych zdjęć.

Nowy jest także widok filmów oraz zdjęć panoramicznych. Wcześniej wyświetlane były miniatury na szerokość całego wyświetlacza, zaś teraz prezentowane są dużo mniejsze podglądy. Dzięki temu na ekranie widać jednocześnie więcej propozycji, co w praktyce pozwala szybciej znaleźć interesujący materiał.

bETGXNoD

Mapy Google i udostępnianie wydarzeń

Pozostając w temacie Map Google i ich możliwości niezwiązanych bezpośrednio z nawigowaniem, warto przypomnieć, że niedawno do aplikacji trafiła opcja tworzenia i udostępniania wydarzeń. Dzięki temu użytkownicy mogą dzielić się z innymi informacjami o publicznie dostępnych wydarzeniach, w podobny sposób, jak można to robić na przykład za pośrednictwem Facebooka.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (10)
bETGXNpz