AndroidRozrywka i hobbyInne programy dla hobbystówMargaret - Oficjalna aplikacja
Margaret - Oficjalna aplikacja ikona

Margaret - Oficjalna aplikacja1.2.16

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Margaret - Oficjalna aplikacja to program dla fanów popularnej wokalistki Margaret. Dostarczy fanom wszelkich niezbędnych informacji o pracy i życiu artystki.

Przygoda z aplikacją zaczyna się dość nietypowo, bo po zainstalowaniu użytkownika wita sama wokalistka, a wszystko dzięki materiałowi wideo. Objaśnia ona, po co powstała aplikacja i do jakich celów można ją wykorzystać.

W programie mamy do dyspozycji zakładki: Aktualności (gdzie można dowiedzieć się na bieżąco, co dzieje się w karierze Maraget), Muzyka (w której znajdziemy m.in. utwory artystki w trybie karaoke), Czat (do rozmowy z innymi fanami Margaret, jak też do przesyłania pytań wokalistce, wcześniej jednak należy się zalogować za pomocą konta facebookowego), Gra (czyli ulubione przez Margaret kulki, możemy spróbować pobić jej rekord, wcześniej jednak należy się zalogować), a także informacje o koncertach i nieaktywną w chwili pisania tego tekstu opcję Duet z Margaret.

To ciekawy krok ze strony Margaret, że zdecydowała się wydać swoją oficjalną aplikację dla fanów. Z drugiej strony, jej muzykę lubią zwłaszcza młodzi, dla których smartfony, tablety i aplikacje mobilne to chleb codzienny. Był więc potencjał do zagospodarowania i artystka skorzystała z tej możliwości. Wyszło nieźle i można jej pogratulować otwartości na nowe technologie.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentARTISTARS
Liczba pobrań387
Data aktualizacji5 lip 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Margaret - Oficjalna aplikacja ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)