Maxell prezentuje głośnik bluetooth, który przyda się podczas konferencji

Maxell prezentuje głośnik bluetooth, który przyda się podczas konferencji
Redakcja

26.01.2018 17:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas spotkań ze znajomymi słuchasz muzyki z laptopa lub tabletu, a do rozmów telefonicznych w czasie jazdy używasz słuchawki Bluetooth? Dzięki mobilnemu głośnikowi SPEAKER MXSP-BT03 Bluetooth, połączysz obie te funkcje w jednym urządzeniu.

Ten nowoczesny, przenośny głośnik z wbudowanym mikrofonem, jest mniejszy niż ludzka dłoń, a pozwala słuchać muzyki lub rozmawiać aż do 15 godzin, bez plączących się kabli i dostępu do prądu. Właśnie tyle może wynosić żywotność jego baterii po pełnym naładowaniu, trwającym ok. 2,5 h. Po rozładowaniu, przez wbudowane wejście USB 3.7V, można odpowiednim kablem podłączyć go do domowego gniazdka lub samochodowej zapalniczki.

Obraz

SPEAKER MXSP-BT03 ma moc 6W, co zapewnia imponujące brzmienie odtwarzanej muzyki zarówno w warunkach domowych, jak i na zewnątrz, np. podczas wypadu za miasto. Wyposażono go w nowoczesną technologię „bezstratnego” przesyłania dźwięku APT-X, dzięki czemu urządzenie pozwala cieszyć się optymalnym brzmieniem basów.

Po połączeniu głośnika ze smartfonem za pomocą Bluetooth, można nie tylko odtwarzać muzykę, ale także swobodnie rozmawiać, dzięki funkcji odbierania połączeń. Urządzenie od Maxella zawiera wbudowany mikrofon do połączeń konferencyjnych, gwarantujący komfort rozmowy bez konieczności bezpośredniego kontaktu z głośnikiem.

Obraz

Mobilny SPEAKER MXBT03 dostępny jest w czterech wariantach kolorystycznych: białym, czarnym, niebieskim i różowym, a dzięki niewielkim rozmiarom zmieści się w każdej torebce i plecaku. Użytkowany w domu, dzięki minimalistycznej obudowie (znajdują się na niej tylko podstawowe przyciski), może stanowić element ozdobny każdego pomieszczenia.

Specyfikacja:

  • Lekki i przenośny
  • Wbudowany Bluetooth 4.0
  • Funkcja odbierania rozmów oraz wbudowany mikrofon
  • Podwójny pasywny radiator dla optymalnego basu
  • Kodek APT-X gwarantujący bezstratny transfer dźwięku
  • Wyjście 6W dla imponującego dźwięku
  • Zasięg Bluetooth do 10m
  • Ładowalna bateria z żywotnością do 15 godzin
  • 3,5mm wbudowany (przewód audio 3,5 mm w zestawie)

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)