Media Player Classic - BE ikona

Media Player Classic - BE1.5.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Media Player Classic - BE (w skrócie MPC-BE) to odtwarzacz multimedialny, stworzony na bazie programów Media Player Classic i bardzo popularnego Media Player Classic Home Cinema. Oferuje on wsparcie dla szeregu formatów audio i wideo, w tym także nośników VCD/SVCD, DVD, BD oraz strumieni internetowych.

Program pozwala nam na odtwarzanie multimediów (muzyki i filmów) w niemal wszystkich dostępnych formatach, nie wymagając przy tym instalacji zewnętrznych filtrów i kodeków AV. Z jego pomocą oglądniemy na komputerze materiały wideo odtwarzane z dysku twardego, nośnika CD/DVD/BD umieszczonego w napędzie, a także transmitowane strumieniowo za pośrednictwem Internetu. MPC-BE oferuje funkcje list odtwarzania, różne tryby renderowania obrazu, zaawansowane opcje dostosowywania dźwięku i obrazu, zarządzania wykorzystywanymi filtrami czy też shaderami (cieniowaniem). Nie zabrakło oczwiście obsługi napisów w wielu formatach.

Ponadto MPC-BE daje użytkownikowi możliwość dostosowywania tempa odtwarzania, dowolnej zmiany ścieżki dźwiękowej i napisów w trakcie odtwarzania (np. w przypadku wielojęzycznych nośników DVD-Video), przeglądanie poszczególnych klatek wideo, skalowania i kadrowania obrazu, a także tworzenia zakładek z zapamiętanym położeniem odtwarzacza (użyteczne kiedy chcemy dokończyć oglądanie filmu w późniejszym czasie). Co bardzo istotne, program pozwala wykorzystywać do renderowania i wyświetlania obrazu zamontowany w komputerze układ graficzny GPU.

W porównaniu do swoich pierwowzorów MPC-BE na pierwszy rzut oka dysponuje nieco innym, bardziej dopracowanym interfejsem graficznym. Inne zmiany, choć jest ich naprawdę wiele, nie są już widoczne dla zwykłego użytkownika i obejmują ulepszenia oraz modyfikacje względem protoplasty.

Udostępnij
Media Player Classic - BE 1.5.4wersja stabilna (32-bit)
Media Player Classic - BE 1.5.4wersja stabilna (64-bit)
Media Player Classic - BEwersja portable (32-bit)
Media Player Classic - BEwersja portable (64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.061 ocen
Twoja ocena:
ProducentMPC-BE Team
Liczba pobrań120 320
Data aktualizacji12 maj 2020
Rozmiar pliku12.64 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Media Player Classic - BE ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (82)