Meerkat (beta) ikona

Meerkat (beta)1.5.6

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Meerkat to specyficzna aplikacja społecznościowa dzięki, której możemy na żywo prowadzić i udostępniać, bądź też śledzić transmisje wideo. Możliwa jest też interakcja z widzami za pomocą wbudowanego czatu.

Aby móc skorzystać z Meerkat (beta) niezbędne jest posiadanie konta w serwisie Twitter. To za jego pomocą dokonujemy logowania do usługi. Ekran startowy programu składa się ze strumienia, w którym prezentowane są popularne obecnie transmisje, bądź też transmisje naszych znajomych (o ile takich posiadamy).

Mamy też możliwość przeprowadzenia własnej transmisji. Odpowiednie przyciski znajdują się na górze strumienia. Podczas nadawania możemy zmieniać kamerę, śledzić ilość osób oglądających, oraz ich komentarze. Choć aplikacja nie posiada żadnego wprowadzenia, ani samouczka jej interfejs jest wygodny i intuicyjny.

Niestety Meerkat (beta) ma spore problemy ze stabilnością, w tym ze startem. Czasem jest on niemożliwy z poziomu skrótu na ekranie głównym, a jedynie z poziomu listy aplikacji. Do stabilności oraz jakości transmisji nie mamy zastrzeżeń.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań60
Data aktualizacji19 wrz 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Meerkat (beta) ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)