WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweMemPlus
MemPlus ikona

MemPlus1.3.2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MemPlus to narzędzie do monitorowania poziomu zużycia pamięci operacyjnej komputera przez system operacyjny i uruchomione aplikacje.

Opisywany program może także służyć do optymalizowania RAM-u. Istnieje bowiem możliwość wyczyszczenia pamięci operacyjnej zużywanej przez zbędne procesy, a co za tym idzie, zwiększenia wydajności naszego komputera. Wszystkie dane na temat posiadanej oraz wykorzystywanej pamięci operacyjnej przedstawiono zarówno w formie tekstowej, jak i za pomocą czytelnej grafiki.

MemPlus zajmuje się również analizowaniem RAM-u i pozwala na zapisywania szczegółowych danych z wygenerowanego raportu do pliku zapisanego w formacie TXT, HTML, CSV lub XLS. Dzięki tej funkcji możemy wykryć ewentualne nieprawidłowości związane z działaniem pamięci operacyjnej.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCodeDead
Liczba pobrań440
Data aktualizacji4 maj 2018
Rozmiar pliku4.73 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
MemPlus ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)