bDZqDVed
Messenger for Mac ikona

Messenger for Mac0.2.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Messenger for Mac to klient komunikatora Facebook na Maca autorstwa Rasmusa Anderssona – programisty pracującego dla Dropboxa.

bDZqDVef

Messenger for Mac jest aplikacją korzystającą z interfejsu strony internetowej messenger.com, dlatego też wyglądem łudząco przypomina oficjalny komunikator facebooka, chociaż tak naprawdę nim nie jest. To rozwiązanie sprawdza się jednak bardzo dobrze. Aplikacja doskonale działa i wspiera natywne funkcje systemu OS X, obsługuje powiadomienia systemowe, plakietki, dźwięki, a także możliwość wysyłania załączników metodą przeciągnij i upuść. Sam komunikator oferuje podobne funkcje jak mobilna wersja Messengera. Wspierane są rozmowy grupowe, facebookowe naklejki, a także możliwość wyłączenia powiadomień dla konkretnego użytkownika. Autor na bieżąco wprowadza poprawki, co sprawia że aplikacja zawsze działa sprawnie.

Messenger for Mac to program ułatwiający korzystanie z facebookowego komunikatora. Dzięki niemu jeszcze łatwiej pozostać w stałym kontakcie ze znajomymi, a integracja z systemem OS X czyni z niego dobrą alternatywę do strony popularnej społecznościówki. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Messenger for Mac 0.2.1wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań3 263
Data aktualizacji16 cze 2016
Rozmiar pliku36.46 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Messenger for Mac ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZqDVeK
bDZqDVfb