Metal Slug Infinity zmierza na smartfony z Androidem i iOS-em

Metal Slug Infinity zmierza na smartfony z Androidem i iOS‑em

Metal Slug Infinity zmierza na smartfony z Androidem i iOS-em
Redakcja
07.03.2019 17:58

Chyba każdy, kto choć raz odwiedził w latach 90. jeden z rozsianych po całym świecie salonów z automatami do gier, zetknął się z grą Metal Slug. Kultowa seria wciąż żyje i ma się dobrze, a najnowsza odsłona trafi na urządzenia mobilne.

Metal Slug to seria dwuwymiarowych strzelanek, którą od 1996 roku rozwija japońskie SNK Playmore. Właściciel marki postanowił jednak zlecić wykonanie smartfonowej gry studiu ekkorr, które możecie kojarzyć z hitu Endless Frontier Saga 2. Czy to dobrze? Czas pokaże.

Metal Slug Infinity zapowiada się przede wszystkim na jazdę na sentymencie

Nowa gra nie ma być klasyczną platformową strzelanką, lecz grą z popularnego ostatnio gatunku idle RPG. Oznacza to, że gracz nie będzie miał pełnej kontroli nad postaciami. Jego zadanie będzie się sprowadzać do wykonywania mniej i bardziej skomplikowanych akcji klikając w ekran.

METAL SLUG INFINITY

Twórcy zapewniają, że w Metal Slug Infinity pojawią się wszystkie znane fanom serii postaci, a oprawa wizualna oraz dźwiękowa nawiązuje do klasycznych odsłon cyklu.

Gra Metal Slug Infinity wylądowała w Google Play, ale jeszcze nie da się jej pobrać

Nadchodzący tytuł ma wkrótce pojawić się na smartfonach z Androidem i iOS-em. Zainteresowani nim użytkownicy zielonego systemu mogą już skorzystać ze wstępnej rejestracji w Google Play, dzięki czemu otrzymają powiadomienie, gdy tylko będzie dostępny.

Gra będzie prawdopodobnie darmowa, ale wszystko wskazuje na to, że nie zabraknie w niej mikropłatności.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)