Microsoft Edge na Androida: synchronizacja haseł i ciemny motyw

Microsoft Edge na Androida: synchronizacja haseł i ciemny motyw29.11.2017 09:23
Microsoft Edge na Androida: synchronizacja haseł i ciemny motyw

Microsoft chcąc pozostać na rynku mobilnym, musi tworzyć aplikacje na konkurencyjne systemy operacyjne. Jedną z nich jest przeglądarka Microsoft Edge, początkowo dostępna tylko na urządzeniach z Windows 10, obecnie znajdziemy ją na Androidzie oraz iOS. Wersja na mobilny system Google właśnie otrzymała aktualizację.

W listopadzie Microsoft Edge został udostępniony wszystkim użytkownikom Androida. Głównym zadaniem aplikacji jest popularyzacja przeglądarki z Redmond, a także zapewnienie wygodnej synchronizacji i współpracy z Windows 10 na desktopy.

350207194349987777

Nowa aktualizacja, podnosząca numer wersji do 1.0.0.1265, przynosi dwie większe funkcje. Pierwsza to możliwość ustawienia ciemnego motywu – podobnie jak ma to miejsce w Edge na Windows 10. Druga nowość umożliwia synchronizację haseł z wersją desktopową – po zalogowaniu się na konto Microsoft i skorzystaniu z uwierzytelniania dwupoziomowego.

350207194350118849

Microsoft Edge na Androidzie wciąż pozostaje w fazie testów. Aktualna wersja oznaczona jest Preview (Unreleased), ale może ją pobrać każdy zainteresowany testami. Przeglądarka już teraz charakteryzuje się szybkością działania, synchronizacją ulubionych zakładek czy listy stron do przeczytania na później.

Oczywiście należy wiedzieć, że w obecnej wersji przeglądarka wciąż może działać niestabilnie. Microsoft Edge w wersji na Androida znajdziecie w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)