Microsoft Edge: synchronizacja kart pomiędzy urządzeniami dostępna w wydaniu Dev

Microsoft Edge: synchronizacja kart pomiędzy urządzeniami dostępna w wydaniu Dev

Microsoft Edge Dev pozwala na synchronizację kart, fot. Oskar Ziomek
Microsoft Edge Dev pozwala na synchronizację kart, fot. Oskar Ziomek
Oskar Ziomek
23.10.2019 17:29

Microsoft udostępnił nowe wydanie przeglądarki Edge bazującej na Chromium, które przeznaczona jest dla testerów. Chodzi o wydanie 79.0.308.1 Dev, w którym można już sprawdzać między innymi synchronizację kart pomiędzy urządzeniami.

O nowościach można przeczytać na oficjalnym forum Microsoftu, gdzie Josh Bodner wylicza zmiany w tym wydaniu. Poza synchronizacją otwartych kart między urządzeniami, do Edge'a trafiły także drobiazgi, które ułatwią codzienne korzystanie z przeglądarki.

Zaktualizowany Edge Dev.
Zaktualizowany Edge Dev.

Wśród nich obsługa pióra na potrzeby przemieszczania i powiększania okien, nowy link do zarządzania opcjami prywatności dostępny z poziomu ustawień, opcja edycji nazw elementów w kolekcjach i więcej ikon ułatwiających nawigację. Ponadto poprawiono kilka błędów, w tym problemy z drukowaniem dokumentów PDF.

Microsoft Edge Dev to testowe wydanie przeglądarki będące pomiędzy wersją Canary oraz dostępnej oficjalnie od niedawna Betą. Stabilna wersja Edge'a z Chromium nie jest jeszcze dostępna i producent nie zdradził, kiedy powstanie. Przypuszcza się jednak, że zostanie zaprezentowana przed oficjalnym udostępnieniem Windowsa 10 20H1 w pierwszej połowie przyszłego roku.

Przeglądarkę Microsoft Edge można pobrać za pośrednictwem naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)