Microsoft Edge: synchronizacja kart pomiędzy urządzeniami dostępna w wydaniu Dev

Microsoft Edge: synchronizacja kart pomiędzy urządzeniami dostępna w wydaniu Dev23.10.2019 17:29
Microsoft Edge Dev pozwala na synchronizację kart, fot. Oskar Ziomek
Microsoft Edge Dev pozwala na synchronizację kart, fot. Oskar Ziomek

Microsoft udostępnił nowe wydanie przeglądarki Edge bazującej na Chromium, które przeznaczona jest dla testerów. Chodzi o wydanie 79.0.308.1 Dev, w którym można już sprawdzać między innymi synchronizację kart pomiędzy urządzeniami.

O nowościach można przeczytać na oficjalnym forum Microsoftu, gdzie Josh Bodner wylicza zmiany w tym wydaniu. Poza synchronizacją otwartych kart między urządzeniami, do Edge'a trafiły także drobiazgi, które ułatwią codzienne korzystanie z przeglądarki.

Zaktualizowany Edge Dev.
Zaktualizowany Edge Dev.

Wśród nich obsługa pióra na potrzeby przemieszczania i powiększania okien, nowy link do zarządzania opcjami prywatności dostępny z poziomu ustawień, opcja edycji nazw elementów w kolekcjach i więcej ikon ułatwiających nawigację. Ponadto poprawiono kilka błędów, w tym problemy z drukowaniem dokumentów PDF.

Microsoft Edge Dev to testowe wydanie przeglądarki będące pomiędzy wersją Canary oraz dostępnej oficjalnie od niedawna Betą. Stabilna wersja Edge'a z Chromium nie jest jeszcze dostępna i producent nie zdradził, kiedy powstanie. Przypuszcza się jednak, że zostanie zaprezentowana przed oficjalnym udostępnieniem Windowsa 10 20H1 w pierwszej połowie przyszłego roku.

Przeglądarkę Microsoft Edge można pobrać za pośrednictwem naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)