Microsoft HoloLens sprawi, że lemingi będą biegać po naszych domach

Microsoft HoloLens sprawi, że lemingi będą biegać po naszych domach

Microsoft HoloLens sprawi, że lemingi będą biegać po naszych domach
12.04.2017 13:22

Powinniście kojarzyć serię gier komputerowych Lemmings. Naszym zadaniem jest przeprowadzenie lemingów do wyjścia, pokonując różne przeszkody. Teraz dzięki goglom Microsoft HoloLens postacie z gry zostaną przeniesione do naszych salonów, a my będziemy musieli im pomóc przedostać się z sofy na stolik.

Klasyczna gra Lemmings dzięki rozszerzonej rzeczywistości może ponownie odżyć. W przeciwieństwie do poprzednich wydań, akcje rozgrywa się w otaczającym nas realnym świecie z „hologramami” nałożonymi przez HoloLens. Przeszkody nie są już wirtualne, w drodze do celu, będziemy musieli poradzić sobie choćby z meblami w naszym domu.

Zadaniem gracza będzie dbanie o bezmyślne lemingi, zlecając im budowę różnych przedmiotów, w tym mostów łączących poszczególne meble. Produkcja jest obecnie testowana i trzeba przyznać, że mimo iż wielokrotnie widzieliśmy pokaz możliwości technologii Microsoftu, to nadal wygląda ona po prostu świetnie.

Zanim jednak wszyscy zaczniemy cieszyć się lemingami biegającymi po naszym domu, to najpewniej trochę przyjdzie nam poczekać. Po pierwsze, musi pojawić się konsumencka wersja HoloLens, po drugie sama gra Lemmings musi zostać wydana na gogle Microsoftu.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)