bEJWMhit
Microsoft Launcher ikona

Microsoft Launcher6.210602.1.994630

Strona głównaAndroidPersonalizacjaLauncheryMicrosoft Launcher
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Microsoft Launcher (wcześniej Arrow Launcher) to kolejny produkt od Microsoftu, który ma pomóc w personalizacji systemu Android. Tym razem jak sama nazwa wskazuje zastępuje domyślny launcher.

bEJWMhiv

Podobnie jak w samym systemie Windows na komputerach, w launcherze dostępna jest opcja personalizacji na podstawie kolorów wiodących czy też tapet pobieranych na bieżąco z usługi Bing. Po ostatniej aktualizacji w programie całkowicie odświeżono interfejs i postawiono na nowe funkcje, w tym Continue on PC, choć należy pamiętać, że jest to funkcja zarezerwowana dla Cortany niedostępnej w języku polskim.

Microsoft Launcher oferuje także wyświetlanie wszystkich najważniejszych informacji na jednym ekranie (na przykład wydarzeń z kalendarza, planu dnia, prognozy pogody, najważniejszych kontaktów) oraz udostępnia wyszukiwarkę jednocześnie przeszukującą Sieć i lokalną zawartość telefonu.

Uwaga!

Aby pobrać wersję testową Microsoft Launchera, z poziomu karty aplikacji w sklepie Play należy przystąpić do grupy betatesterów. Rejestracja może zająć kilka minut. W przeciwnym razie pobrana zostanie ostatnia stabilna wersja Arrow Launchera.

Udostępnij
Microsoft Launcher 6.210602.1.994630w oficjalnym sklepie Google Play
Microsoft Launcher4.10 beta
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.89 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań4 425
Data aktualizacji13 wrz 2021
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Microsoft Launcher ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJWMhjr