Microsoft Launcher ikona

Microsoft Launcher6.220402.0.1045450

AndroidPersonalizacjaLauncheryMicrosoft Launcher
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Microsoft Launcher (wcześniej Arrow Launcher) to kolejny produkt od Microsoftu, który ma pomóc w personalizacji systemu Android. Tym razem jak sama nazwa wskazuje zastępuje domyślny launcher.

Podobnie jak w samym systemie Windows na komputerach, w launcherze dostępna jest opcja personalizacji na podstawie kolorów wiodących czy też tapet pobieranych na bieżąco z usługi Bing. Po ostatniej aktualizacji w programie całkowicie odświeżono interfejs i postawiono na nowe funkcje, w tym Continue on PC, choć należy pamiętać, że jest to funkcja zarezerwowana dla Cortany niedostępnej w języku polskim.

Microsoft Launcher oferuje także wyświetlanie wszystkich najważniejszych informacji na jednym ekranie (na przykład wydarzeń z kalendarza, planu dnia, prognozy pogody, najważniejszych kontaktów) oraz udostępnia wyszukiwarkę jednocześnie przeszukującą Sieć i lokalną zawartość telefonu.

Uwaga!

Aby pobrać wersję testową Microsoft Launchera, z poziomu karty aplikacji w sklepie Play należy przystąpić do grupy betatesterów. Rejestracja może zająć kilka minut. W przeciwnym razie pobrana zostanie ostatnia stabilna wersja Arrow Launchera.

Udostępnij
Microsoft Launcher 6.220402.0.1045450w oficjalnym sklepie Google Play
Microsoft Launcher4.10 beta
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.99 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań4 442
Data aktualizacji26 maj 2022
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Microsoft Launcher ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)