Microsoft Launcher 4.3: więcej ikon na pulpitach i w doku

Microsoft Launcher 4.3: więcej ikon na pulpitach i w doku

Microsoft Launcher 4.3: więcej ikon na pulpitach i w doku
Oskar Ziomek
24.11.2017 17:21

Do użytkowników launchera dla Androida Microsoft Launcher, trafia jego nowa wersja z numerem 4.3. W wydaniu tym znalazło się kilka interesujących nowości, które mogą sprawić, ze programem zainteresują się kolejni użytkownicy. Oczywiście jak zwykle poza nowościami nie zabrakło także poprawek dotychczasowych błędów.

Wśród nowości uwagę należy zwrócić na nowe sposoby organizacji ikon na pulpitach. Układ siatki aplikacji może teraz ich przyjąć nawet 12X12, a same ikonki (oraz widgety) można wyrównywać nie tylko do całości, ale także do połówek tego podziału. Więcej ikon zmieści się teraz także w doku, zaimplementowano również funkcję, która ma zadbać o brak zawijania tekstu w nazwach aplikacji, by zwiększyć ich czytelność.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W programie pojawiły się także nowe funkcje. Wygodny okaże się kreator, który postara się odtworzyć układ ikon z innego launchera, z którego korzystaliśmy wcześniej oraz funkcjonalność menu kontekstowego po dłuższym przyciśnięciu ikon w szufladzie aplikacji. Wyeliminowano także problem z niechcianym przechodzeniem do trybu edycji podczas przeciągania ikon oraz pozbyto się innych, znanych błędów.

Microsoft Launcher w najnowszej wersji można pobrać za pośrednictwem naszego katalogu aplikacji.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)