Microsoft ogłosił listę najlepszych globalnych partnerów. Wśród nich polska firma

Microsoft ogłosił listę najlepszych globalnych partnerów. Wśród nich polska firma

Microsoft ogłosił listę najlepszych globalnych partnerów
Microsoft ogłosił listę najlepszych globalnych partnerów
Redakcja
24.07.2019 14:17

Microsoft wyłonił firmy, które stanowią dla niego najlepszych partnerów biznesowych. Wśród nich znalazła się jedna firma z Polski, co stanowi niemałe wyróżnienie.

Microsoft ogłosił listę najlepszych globalnych partnerów, których zaprosił do elitarnej grupy Inner Circle. Skupia ona firmy dostarczające najlepsze rozwiązania biznesowe wykorzystujące Microsoft Dynamics. Obok gigantów takich jak EY czy KMPG, w gronie laureatów znalazł się polski Xplus. To jedyna firma z Europy Środkowo-Wschodniej wyróżniona przez Microsoft w obszarze Dynamics Finance&Operations. Laureatów wyłoniono podczas konferencji zorganizowanej w dniach 16-18 lipca w Las Vegas.

Podczas dorocznej światowej konferencji Microsoft Inspire to wyróżnienie przyznawane jest firmom, które wykazują się zaangażowaniem w pracy z klientami, innowacyjnością w obszarze wdrożeń rozwiązań opartych o technologię Microsoft i wzorcowym ich wykorzystaniem.

W gronie laureatów znalazło się w sumie 60 firm z ponad 2000 nominowanych z całego świata. To zarówno globalni giganci, tacy jak EY czy KPMG, jak i firmy działające lokalnie. W tym prestiżowym gronie najlepszych partnerów znalazł się, jako jedyna firma z Polski, warszawski Xplus, który został nagrodzony po raz drugi w historii.

Wyjątkowe osiągnięcia firmy Xplus w tym roku spowodowały, że znalazła się ona w elitarnej grupie naszych najbardziej strategicznych partnerów Microsoft Business Applications z całego świata. W ten sposób Microsoft docenił głębokie zaangażowanie, skoncentrowanie firmy na potrzebach klientów, a także doskonałość biznesową. Cieszymy się, że Xplus trafia po raz drugi do tej prestiżowej grupy – podkreśla Agnieszka Zarzycka, szefowa działu Dynamics w polskim oddziale Microsoft.

Warszawska firma została wyróżniona za największy w Polsce wzrost liczby wdrożeń rozwiązań chmurowych oraz tworzenie własnych produktów działających w oparciu o system Dynamics. Microsoft zachęca partnerów do budowania takich narzędzi, będących wartością dodaną do swojego produktu. Firma nagrodziła Xplus również za wzrost customer adds, skuteczną migrację istniejących klientów z on-premise na online oraz wysokiej jakości doradztwo dla klientów z zakresu digital transformation i F&O.

Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia, ponieważ przynależność do Dynamics Inner Cirle to nagroda, którą dostaje tylko 1 proc. partnerów Microsoft. W tym roku, z naszego kraju, wyróżniono tylko nas. To sprawia, że jesteśmy obecnie jedynym partnerem Microsoft w Polsce, który został nagrodzony dwukrotnie i unikatowym partnerem w ramach Finance & Operations na rynku CEE – mówi Karol Sudnik, prezes zarządu Xplus.

Xplus to firma działająca od 2002 roku, która wdraża, utrzymuje oraz rozwija systemy IT. Specjalizuje się we wdrożeniach systemów Microsoft Dynamics m.in. w firmach z branży budowlanej, produkcyjnej i handlowej. Rozwiązania Microsoft Dynamics to inteligentne aplikacje wspomagające zarządzanie biznesem i organizacją pracy w firmach. Oferowane są w wersjach cloud (chmurowych) i local business data (lokalne serwery). Łączą rozwiązania CRM, ERP, Office 365 i Power BI w zintegrowany pakiet usług wspierających m.in. finanse, sprzedaż, obsługę działań w terenie, działania operacyjne, marketing, a także obsługę klienta.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)