Microsoft Surface Book i7: 16 godzin na jednym ładowaniu i podwojona wydajność #MicrosoftEvent

Microsoft Surface Book i7: 16 godzin na jednym ładowaniu i podwojona wydajność #MicrosoftEvent

26.10.2016 17:24, aktual.: 26.10.2016 19:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie samym oprogramowaniem żyje człowiek. Po zaprezentowaniu nowości, jakie trafią do Windowsa wraz z wiosenną premierą Creators Update, przyszedł zatem czas na premierę sprzętową: nadszedł Surface Book i7.

Obraz

To, co robi w przypadku nowego Surface Booka największe wrażenie, to pojemność baterii. Dzięki zmianom konstrukcyjnym, Microsoftowi udało się zmieścić w obudowie kolejne moduły akumulatorów. Efekt? Surface Book i7 ma pozwolić na 16 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Producent chce, aby Surface Book i7 sprawdzał się nawet w najbardziej profesjonalnych zastosowaniach bez zarzutu. A najczęstszym postulatem społeczności miał być wzrost wydajności. Microsoft zastosował układ Kaby Lake, o którym więcej dowiemy się najpewniej w najbliższym czasie. W duecie z nowym GPU, ma on podwoić wydajność Surface Booka w stosunku do zeszłorocznej odsłony.

Obraz

W kwestii konstrukcji nie zmieniło się wiele. Zachowane zostały znane z Surface Booka zawiasy, które były całkiem pomysłowe, praktyczne i ładne. Miały jednak pewną wadę: między modułem ekranu i klawiatury pozostawała przerwa. W Surface Booku i7, Microsoft wprowadził poprawki, które mają ją zniwelować.

Surface Book i7 trafi w Stanach Zjednoczonych do sprzedaży w cenie 2399 dolarów, czyli równowartości ponad 9,5 tys. złotych.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)