Microsoft Surface Studio dla prawdziwych artystów. Takiego sprzętu nie było nigdy wcześniej #MicrosoftEvent

Microsoft Surface Studio dla prawdziwych artystów. Takiego sprzętu nie było nigdy wcześniej #MicrosoftEvent

Microsoft Surface Studio dla prawdziwych artystów. Takiego sprzętu nie było nigdy wcześniej #MicrosoftEvent
26.10.2016 17:34, aktualizacja: 27.10.2016 13:25

Tym sprzętem Microsoft naprawdę nas zagiął. I to bezcudzysłowu – to jedna z najpiękniejszych desktopowych maszyn,jakie do tej pory stworzono, chcielibyśmy ją mieć na biurku.Surface Studio to komputer All-in-One, który ma pomóc wszystkimtwórcom w zrealizowaniu ich pomysłów.

Obraz

Jedno można powiedzieć – wyświetlacz wygląda pieknie. Jak tostwierdził prezenter, *jedyne czego nie możesz zobaczyć na tymekranie, to pojedynczy piksel. *28-calowadotykowa matryca PixelSense w formacie 3:2, wyświetlająca 13,5 mlnpikseli (gęstość 192 ppi), zapewniająca głębię kolorów DCI-P3(ponad miliard możliwych kolorów) i co naprawdę fantastyczne,obsługę software’owego skalowania gęstości obrazu do realnychrozmiarów obrabianych obiektów.

Obraz

Co to w praktyce oznacza? Sprzętznika. To co widzisz na ekranie jest takich samych rozmiarów jakrealny obiekt, np. kartka papieru dokumentu, jaki jest obrabiany. Tenfantastyczny wyświetlacz ma zaledwie 12,5 mm grubości i chybaspowoduje poważną depresję u konkurencji – iMaki wydają sięprzy Surface Studio okropnie grube.

Obraz

W środku też nie jest źle:Intel Core i7 6. generacji, grafika Nvidii (ale nie Pascal, zniejasnych powodów zastosowano mobilnego Maxwella, GeForce 980M), dotego 32 GB RAM i hybrydowa pamięć masowa 2 TB. Do tego niezłakamerka HD obsługująca Windows Hello i zestaw mikrofonów.

Obraz
Obraz

Surface Studio jest jednak więcej, niż tylko prostą konstrukcją All-in-One. To może być hybrydowy tablet graficzny, które w połączeniu z analogowym obrotowym pokrętłem Surface Dial i rysikiem Surface Pen staje się narzędziem dla plastyków i projektantów, jakiego jeszcze nie widzieliśmy.

Płynnie przechodząc między układami ułożenia ekranu, pod dowolnym kątem, w dowolnej pozycji, Surface Studio powinien sprzedawać się jak ciepłe bułeczki.

Obraz
Obraz

Cena? Przystępna dla każdego profesjonalisty. W USA już można składać zamówienia za jedyne 2999 dolarów.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (141)