Microsoft szykuje niespodziankę dla fanów Windowsa 95

Microsoft szykuje niespodziankę dla fanów Windowsa 95
13.12.2018 17:58
Microsoft szykuje niespodziankę dla fanów Windowsa 95
Microsoft szykuje niespodziankę dla fanów Windowsa 95

Na Twitterze Microsoftu pojawiła się zapowiedź niespodzianki dla fanów systemu Windows 95. Nie wiadomo jeszcze co to będzie, ale prawdopodobnie chodzi o coś z dzianiny. Określenie softwear sugeruje, że będzie to jakaś część garderoby. Może sweter? Skarpetki? Dowiemy się 14 grudnia.

Microsoft nie ma raczej powodów do celebrowania Windowsa 95 w grudniu 2018 roku, ale być może chce zagrać na sentymentach miłośników komputerów, ogarniętych gorączką świątecznych zakupów. Jeśli o to chodzi, sweter z okropnym, kolorowym wzorem będzie jak najbardziej na miejscu. Z jakiegoś powodu Boże Narodzenie skłania ludzi do zakładania swetrów, które przez pozostałe dni roku wstyd wyjąć z szafy. Równie dobrym typem są skarpetki – z jakiegoś powodu jeden z najpopularniejszych prezentów gwiazdkowych.

Bez względu na to, jaką część garderoby pokaże nam Microsoft i dlaczego, nutka nostalgii została już zagrana. Jeden z użytkowników pochwalił się wyjątkową koszulką.

350256216385415105

Wy na pewno też macie w szafach podobne skarby. Pochwalcie się nimi w komentarzach. Moim ulubionym jest widoczna wyżej koszula. Pochodzi co prawda już z czasów Windowsa XP, ale wciąż uważam ją za wyjątkową.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (119)