Microsoft ujawnił datę premiery Windows 8.1 i Windows Server 2012 R2

Marcin Paterek

14.08.2013 19:34, aktual.: 15.08.2013 12:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Spekulacje na temat daty premiery Windows 8.1 wreszcie dobiegły końca. Ucinając narastającą lawinę plotek, Microsoft oficjalnie ogłosił, że nowa wersja zostanie udostępniona nieco ponad tydzień przed pierwszymi urodzinami systemu operacyjnego — 18 października o północy czasu nowozelandzkiego. Uwzględniając przesunięcie czasu, w Polsce będzie to czwartek 17 października o godz. 13.00. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, aktualizację będzie można bezpłatnie pobrać ze Sklepu Windows.

Obraz

Równocześnie z pojawieniem się aktualizacji, do sklepów na całym świecie ma trafić sprzęt z zainstalowaną nową wersją systemu, jak również Windows 8.1 w wersji pudełkowej (na razie ceny nie zostały ujawnione). Na tym jednak nowości się nie kończą, bo Microsoft będzie miał pełne ręce roboty — tego samego dnia koncern planuje udostępnić Windows Server 2012 R2 i System Center 2012 R2, a także aktualizację dla usługi Windows Intune. Początkowo nowe wersje tych produktów będzie można pobrać z TechNet Evaluation Center, natomiast w sprzedaży mają pojawić się nieco później — 1 listopada 2013 roku.

Dodatkowo, wraz z Windows 8.1 pojawią się także odświeżone wersje popularnych aplikacji, które zostaną dostosowane do nowych wytycznych koncernu.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (79)