Microsoft wierzy w dzieci: Windows 10 dla tych, którzy zrobią wielkie rzeczy

Microsoft wierzy w dzieci: Windows 10 dla tych, którzy zrobią wielkie rzeczy

Microsoft wierzy w dzieci: Windows 10 dla tych, którzy zrobią wielkie rzeczy
08.09.2015 10:21

Reklamowanie Windows 10 nie skończyło się oczywiście z jegowydaniem. Tempo wzrostu popularności „dziesiątki” z tygodnia natydzień maleje, coś z tym trzeba zrobić. By pobudzićzainteresowanie mas, przygotowano serię filmów, które mająprzedstawić potencjał nowego systemu operacyjnego, zdaniemMicrosoftu zdolnego do zmiany świata.

Co prawda Microsoft nie mówi, w co ten świat miałby sięzmienić pod wpływem Windows 10, ale po co w ogóle zadawać takiepytania? Ważne, że każdy z klipów korzysta z dziecięcychaktorów, którzy na całym świecie dzięki oprogramowaniu i usługomMicrosoftu robią „wielkie rzeczy”, np. przygotowują się doocalenia oceanów dzięki wygoogle'owaniu, wycortanowaniu (?) tego,czym jest akwakultura.

Krzywa wzrostu popularności Windows 10 w Polsce (źródło: ranking.pl)
Krzywa wzrostu popularności Windows 10 w Polsce (źródło: ranking.pl)

Potwierdzają to oficjalne słowaSatyi Nadelii, przekonanego o wyjątkowej roli Microsoftu na tymświecie – jesteśmy jedynymi, którzy mogą pochwycićmoc oprogramowania i przekazać ją przez urządzenia i usługi,które prawdziwie umacniają każdą osobę i każdą organizację.Jesteśmy jedyną firmą z doświadczeniem w budowaniu platform iekosystemów, które tworzą wielkie możliwości.

Pozostaje nam czekać, co na to użytkownicy, którzy niewydają się aż tak entuzjastycznie nastawieni, jak by wypadało.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)