Międzynarodowy konkurs projektów graficznych Corela

Międzynarodowy konkurs projektów graficznych Corela

01.03.2011 16:11, aktualizacja: 01.03.2011 16:24

Firma Corel ogłosiła dziś inaugurację Międzynarodowego Konkursu Projektów Graficznych CorelDRAW 2011. Mogą w nim wziąć udział wszyscy użytkownicy programów CorelDRAW i Corel PHOTO-PAINT z całego świata bez względu na to, pracują profesjonalnie, czy w ramach hobby. Od dziś do 30 czerwca 2011 roku można przesłać swoje najlepsze prace, aby wygrać nagrody o wartości ponad 75 000 USD w jednej z sześciu kategorii.

Prace kwalifikujące się do konkursu obejmują reklamę (przykłady ulotek, broszur, logotypów i inne projekty związane z reklamą, marketingiem lub prezentacją w punkcie sprzedaży), znaki (projekty związane z tworzeniem znaków i nagród, grawerstwem, nadrukami na przedmiotach i podobnymi dziedzinami), grafikę na pojazdach (projekty wykorzystywane na samochodach osobowych i ciężarowych, łodziach oraz innych pojazdach), wyroby tekstylne (projekty odzieży, haft i nadruki na ubraniach), ilustracje i prace artystyczne oraz propozycje kampanii marketingowej CorelDRAW (projekty, które zostaną wykorzystane do reklamy CorelDRAW — prace mogą być wykonane w dowolnym stylu i będą oceniane pod względem oryginalności i ogólnej koncepcji).

Trzech zwycięzców w każdej kategorii oraz najlepszy student/uczeń w każdej kategorii — łącznie 24 zwycięzców — otrzyma nagrody obejmujące między innymi produkty firm Roland, Wilcom, Euro-Systems, Digital Designware, Apple, Digital Art Solutions, Wacom, Canon, HP, Seagate i Corel.Zdobywca nagrody głównej otrzyma ploter drukująco-tnący Roland VersaCAMM SP-300i o wartości około 13 495 USD.

Wszystkie projekty należy przesłać w formacie CorelDRAW X5 lub Corel PHOTO-PAINT X5. Prace muszą wpłynąć do godziny 23:59 czasu EST (Eastern Standard Time) 30 czerwca 2011 roku. Wyniki konkursu zostaną opublikowane około 31 sierpnia 2011 roku. Uczestnicy konkursu mogą korzystać z bezpłatnych wersji próbnych aplikacji Corel, które pobrać można z naszego działu PROGRAMY -> Pakiety graficzne.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)