Miliard dolarów to dla Apple za mało, ale robi najfajniejsze przejściówki

Miliard dolarów to dla Apple za mało, ale robi najfajniejsze przejściówki

20.09.2012 15:20, aktualizacja: 20.09.2012 17:15

Jutro odbędzie się kolejne posiedzenie sądu w sprawie Apple'a i Samsunga. Źródła „zaznajomione z tematem” twierdzą, że Apple zamierza złożyć na ręce sędzi Lucy Koh wniosek o potrojenie zasądzonej już Samsungowi kary. Blokada sprzedaży Galaxy Taba 10.1 i Galaxy SII na terenie Stanów Zjednoczonych to za mało nawet jeśli dorzucić do tego okrągły miliard dolarów i raczej nie chodzi o pieniądze, chyba że Apple ma po prostu ochotę pobić jakiś rekord w wysokości zarządzonych odszkodowań. Prawnicy Apple'a podobno dniami i nocami obmyślają strategię wygonienia Samsunga z amerykańskiego rynku… całkowicie i na zawsze.

Samsung nie śpi i do innej sprawy, w której oskarża Apple'a o naruszanie patentów dotyczących łączności bezprzewodowej i przesyłania danych, pracuje nad dołączeniem do listy dopiero co zaprezentowanego iPhone'a 5. Przesłuchania w tej sprawie zostały zaplanowane dopiero na 2014 rok, Samsung ma więc sporo czasu na zebranie materiałów dowodowych obciążających smartfony z jabłkiem.

Doczekaliśmy się też nowej reklamy Samsunga Galaxy SIII. Producent odgrzał pomysł z zeszłego roku i ponownie wyśmiał czekających (nawet piąty raz!) w kolejce pod Apple Store, ale znów udało mu się zaprezentować wszystkie najważniejsze cechy nowego smartfona… który już tu jest. Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że Apple w swojej ofercie będzie miał dwa rozmiary iPadów, więc może będzie też wersja dla tabletów?

Aktualizacja, 20.09.2012 17:00

Obraz

Infografiki Nokii chyba nie trzeba komentować. Promocją Lumii idzie w ślady Samsunga. Niestety infografika wygląda na niedokończoną (nie zgadzają się kolory Lumii 920), ale widać, o co chodzi.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)