WindowsGryAkcja i strzelankiMinecraft: Story Mode - A Telltale Game Series - Season 1

Minecraft: Story Mode - A Telltale Game Series - Season 1

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Minecraft: Story Mode - A Telltale Game Series - Season 1 to pierwsza część przygodówki osadzonej w świecie gry Minecraft.

W odróżnieniu od fenomenalnego pierwowzoru, który jest grą pierwszoosobową w otwartym świecie, gdzie niszczymy obiekty otoczenia, by pozyskiwać surowce i tworzyć rozmaite konstrukcje, Minecraft: Story Mode przedstawia wciągającą historię o ratowaniu świata stworzoną wyłącznie na potrzeby tej gry. Opowieść została podzielona na osiem odcinków, w których zwiedzamy lokacje, oglądamy przerywniki filmowe i rozmawiamy z innymi bohaterami. Ważne jest również podejmowanie decyzji, które mogą wpłynąć na losy postaci i dalsze wydarzenia.

Minecraft: Story Mode nie zawiera skomplikowanych łamigłówek, więc mniej doświadczeni gracze poradzą sobie z ukończeniem produkcji. Przynajmniej jeśli chodzi o gameplay, bo sama gra jest dostępna – niestety – wyłącznie w angielskiej wersji językowej.

Minimalne wymagania systemowe

System operacyjny: Windows XP Service Pack 3 Procesor: Core 2 Duo 2GHz Pamięć: 3 GB RAM Karta graficzna: ATI or NVIDIA card w/512 MB RAM DirectX: Wersja 9.0 Miejsce na dysku: 3 GB dostępnej przestrzeni Karta dźwiękowa: Direct X 9.0c sound device

Uwaga!

  • Pierwszy odcinek Minecraft: Story Mode - A Telltale Game Series - Season 1 jest dostępny do pobrania za darmo. Wymagane jest posiadanie darmowego konta na Steamie.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań761
Data aktualizacji20 lip 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)