Mio MI Vue C560 – nowy wideorejestrator z sensorem Sony Starvis. Wystarczy 400 złotych

Mio MI Vue C560 – nowy wideorejestrator z sensorem Sony Starvis. Wystarczy 400 złotych

Mio wprowadza na rynek nowy rejestrator, fot. materiały prasowe.
Mio wprowadza na rynek nowy rejestrator, fot. materiały prasowe.
Redakcja
12.03.2020 14:31

Mio MiVue C560 to nowy rejestrator wideo na rynku, który spodoba się kierowcom szukającym sprzętu oferującego dobrą jakość obrazu zarówno w dzień, jak i w nocy. Zastosowano w nim matrycę CMOS Sony Starvis, dzięki której nagrywany obraz posiada doskonały kontrast oraz jasną i bogatą kolorystykę niezależnie od panujących warunków atmosferycznych i pory dnia.

Największy producent kamer samochodowych w Europie – marka Mio poszerza gamę swoich produktów z tak zwanej średniej półki na polskim rynku o model Mio MiVue C560. Jest to sprzęt wyposażony w optykę, którą znaleźć można w urządzeniach premium przy zachowaniu ceny produktów klasy średniej.

Czytelne nagranie w dzień i w nocy

Sercem każdego wiedeorejestratora jest matryca. Dzięki temu, że w urządzeniu Mio MiVue C560 wykorzystano wysokiej klasy matrycę Sony StarvisTM CMOS nagrywany obraz posiada doskonały kontrast, jasną i bogatą kolorystykę niezależnie od panujących warunków atmosferycznych i pory dnia. Szklana optyka z przysłoną F1,8 Mio MiVue C560 doskonale sprawdza się przy rejestrowaniu obrazu nie tylko w dzień ale również w trakcie jesiennej szarówki a nawet w nocy, ponadto użytkownik ma możliwość 7-stopniowej ręcznej kalibracji poziomu jasności obrazu.

Dzięki czemu może on sam dostosować jasność swoich nagrań do takiego poziomu jaki jest dla niego najwygodniejszy. Nie można zapomnieć również o tym, że w Mio MiVue C560 zastosowano autorską technologię MioTM Night Vision Pro, która znacznie poprawia czytelność nagranego obrazu w warunkach niedostatecznego oświetlenia. W przeciwieństwie do innych wideorejstratorów, dzięki zastosowaniu MioTM Night Vision Pro w nocnych nagraniach, widoczna jest nie tylko droga po której porusza się samochód, ale również najbliższe otoczenie trasy. Gwarantuje to pełny obraz nagranej sytuacji podczas nocnych wyjazdów.

Pełen obraz sytuacji

W momencie, kiedy najbardziej potrzebny jest wideorejestrator niezwykle ważne jest, by móc uchwycić każdy szczegół i niewątpliwe Mio MiVue C560 to model, który bez problemu wykona to zadanie. Zastosowanie technologii H.264 w Mio MiVue C560 sprawia, że może on nagrać obraz w jakości Full HD przy rozdzielczości 1920 x 1080p przy 30 klatkach na sekundę.

Mio wprowadza na rynek nowy rejestrator, fot. materiały prasowe.
Mio wprowadza na rynek nowy rejestrator, fot. materiały prasowe.

Dodatkowo urządzenie ma niezwykle szeroki rzeczywisty kąt widzenia, bo wynoszący aż 150 stopni. Takie połączenie daje możliwość nagrać filmy, które będą doskonale odzwierciedlać sytuacje jakie spotkały kierowcę na drodze, a jednocześnie nagrane filmy nie będą zajmowały wiele miejsca na karcie pamięci. Niewątpliwym plusem tego urządzenia jest fakt, że włącza się wraz z uruchomieniem silnika.

Podobnie jak w innych modelach tego producenta do Mio MiVue C560 można podłączyć dodatkowe urządzenia tj. Smart Box oraz tylną kamerę. Smart Box daje możliwość skorzystania z trybu parkingowego, który zarejestruje stłuczkę nawet wtedy, kiedy nie ma nas w aucie.

Aby Mio MiVue C560 zarejestrował wszystkie istotne momenty w trakcie postoju oraz jazdy zadba trzyosiowy sensor przeciążeń G-Sensor. W sytuacji, gdy zdarzy się stłuczka lub inne nagłe zdarzenie sensor automatycznie archiwizuje nagranie na naszym wideorejestratorze.

Wysoka jakość w parze z estetycznym wyglądem

Mio MiVue C 560 to nie tylko przykład urządzenia, w którym można połączyć wysoką jakość przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Mimo, że w urządzeniu zamontowano kolorowy wyświetlacz o przekątnej wynoszącej 2 cale, to masa kamerki wynosi niespełna 68 gram, a do tego urządzenie posiada niewielkie rozmiary. Plusem Mio MiVue C560 jest dołączony do zestawu obrotowy uchwyt, który nie tylko zapewni stabilne mocowanie naszej kamerki ale pozwoli ustawić kamerę tak, by wykonywała jak najlepsze nagrania.

Urządzenie będzie dostępne u partnerów handlowych w sugerowanej cenie detalicznej 399 PLN.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)