bEEddJGt
Missive ikona

Missive10.7.1

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Missive to narzędzie ułatwiające pracę zespołową.

bEEddJGv

Dzięki temu programowi możemy skonfigurować nie tylko skrzynkę poczty elektronicznej, ale także Facebooka i Twittera. Ponadto zyskamy dostęp do czata oraz SMS-ów. Missive oferuje dostęp do tych wszystkich rozwiązań z poziomu jednej aplikacji, co może okazać się bardzo przydatne w trakcie wykonywania rozmaitych projektów, podczas których wielokrotnie musimy komunikować się z innymi pracownikami. Zwłaszcza, że opisywane narzędzie pozwala także na przydzielanie zadań wybranym osobom.

Missive oferuje także funkcję wysyłania e-maili dopiero w odpowiednim momencie. Oznacza to, że możemy przygotować wiadomość wcześniej, ale udostępnić ją pozostałym użytkownikom na przykład za kilka dni. Aplikacja pozwala również sprawdzić, czy i kiedy wysłane przez nas wiadomości zostały wyświetlone przez odbiorcę.

Warto dodać, że Missive pozwala także na umieszczenie ważnych rozmów na pasku bocznym, więc będziemy mogli otworzyć je znacznie szybciej niż pozostałe konwersacje.

Udostępnij
Missive 10.7.1wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentMissive
Liczba pobrań64
Data aktualizacji5 lip 2021
Rozmiar pliku155.21 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Missive ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEddJHr