Mobilny Windows stracił kolejną aplikację: Shazam

Mobilny Windows stracił kolejną aplikację: Shazam

11.03.2017 10:30

Choć Windows 10 Mobile się rozwija, kolejny producent porzucił swoją aplikację dla tego systemu. Tym razem pożegnać musimy Shazam – świetną usługę do rozpoznawania muzyki.

Skazam jest nieocenioną pomocą podczas słuchania radia albo w klubie. Aplikacja bardzo dobrze radzi sobie ze znajdowaniem informacji o odtwarzanym właśnie utworze, ale z czasem dorobiła się też integracji ze Spotify, Deezerem i Google Play, nauczyła się pokazywać „top listy” i spersonalizowany miks dla użytkownika, pozwalający poznać nową muzykę i pozwala śledzić ulubionych artystów.

W tym momencie niestety możemy polecić jedynie Shazam dla Androida, iOS i macOS. Shazam dla Windowsa nie będzie już rozwijany. Jeśli ktoś pobrał go wcześniej ze sklepu, może nadal korzystać z aplikacji, ale nie dostanie żadnej aktualizacji. Niebawem aplikacja zniknie ze sklepu, ale póki co jeszcze można ją pobrać. Jeśli więc ktoś ma ochotę zachomikować sobie aplikację, teraz jest dobry moment.

Przy okazji warto wspomnieć, że w Slow Ring jest już kompilacja podglądowa 15051 Windowsa dla desktopów i urządzeń mobilnych, a do Fast Ring trafiła kompilacja 15055. Większych poprawek nie ma. Creators Update dostaje ostatnie poprawki przed kwietniową premierą.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (127)