WindowsObsługa urządzeń mobilnychInne programy dla urządzeń mobilnychMobizen
Mobizen ikona

Mobizen2.21.17.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mobizen pozwala na zdalne zarządzanie smartfonem z systemem operacyjnym iOS lub Android z poziomu komputera zarówno przy pomocy dedykowanej aplikacji, jak i za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Przed rozpoczęciem korzystania z programu Mobizen należy zainstalować go nie tylko na komputerze, ale również telefonie, pobierając aplikację ze Sklepu Google Play lub iTunes w zależności od posiadanego telefonu. Dopiero wtedy możemy uruchomić opisywane narzędzie na swoim urządzeniu przenośnym i zalogować się do konta Google lub Facebook bądź alternatywnie utworzyć nowe. Po wykonaniu tych czynności trzeba wybrać rodzaj urządzenia i postępować zgodnie ze wskazówkami widocznymi na ekranie.

Wszystkie operacje przeprowadzone na komputerze za pomocą Mobizena automatycznie widoczne są na ekranie urządzenia przenośnego (i odwrotnie). Jest to znacznie bardziej wygodne niż "zmaganie się" z ekranem dotykowym. Zwłaszcza jeśli mamy do wykonania pilne zadanie lub też musimy zająć się przeprowadzeniem sporej liczby operacji (np. ręcznym usuwaniu zbędnych plików). Z aplikacji warto korzystać, gdy chcemy pokazać znajomym fotografie lub nagrania wideo na dużym ekranie bez konieczności kopiowania ich na dysk twardy komputera.

Mobizen oferuje możliwość pracy po podłączeniu telefonu za pomocą kabla USB, ale może działać także bezprzewodowo (w wersji płatnej Pro).

Uwaga

  • Wersja darmowa pozwala na połączenie komputera z urządzeniem przenośnym jedynie za pośrednictwem kabla USB. Możliwe jest skorzystanie z 6-dniowego okresu testowego, w którym opcja łączności bezprzewodowej jest odblokowana.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 773
Data aktualizacji29 sty 2020
Rozmiar pliku44.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Mobizen ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)