Modelio ikona

Modelio3.6.1

MacOSProgramowanieInne programy dla programistówModelio
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Modelio to program do modelowania o otwartych źródłach. Modelio obsługuje UML, BPMN, MDA, SysML i wiele innych standardów, które można doinstalować w postaci wtyczek. Program można rozszerzać także skryptami w Jythonie.

Modelio ma wszystkie narzędzia, potrzebne do tworzenia diagramów dla systemów, przypadków użycia, stanów, klas, schematów interakcji, komponentów, obiektów, wdrożeń i procesów biznesowych. Poprawność modelu można sprawdzić wbudowanym audytorem, można też korzystać z konsoli i eksportowania kodu w Javie. Modelio ma także możliwość importowania i eksportowania dokumentów XML, a także przygotowywania diagramów do publikacji w HMTL-u.

Modelio obsługuje UML2 z profilami dla XSD, WSDL, BPEL, SoaML dla modelowania w środowiskach rozproszonych oraz BPMN dla procesów biznesowych.

Modelio ma spore możliwości, które można dodatkowo rozszerzać modułami tworzonymi przez społeczność, darmowymi lub płatnymi. Znajdziemy tu między innymi obsługę modelowania procesów biznesowych TOGAF, modelowanie architektur w SysML, MARTE dla systemów wbudowanych i oczywiście generator kodu w Javie. Rozszerzenia można przeglądać na stronie sklepu.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentModeliosoft
Liczba pobrań145
Data aktualizacji27 mar 2017
Rozmiar pliku161.53 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Modelio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)