AndroidZakupySklepyMój Lewiatan

Mój Lewiatan1.5.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja „Mój Lewiatan” umożliwia m.in. dostęp do informacji na temat aktualnych promocji, wgląd do autorskich przepisów z kanału “Gotuj z Lewiatanem”, korzystanie z wygodnej listy zakupów oraz mobilnej obsługi programu lojalnościowego.

Użytkownicy aplikacji „Mój Lewiatan” mają dostęp do informacji na temat aktualnych promocji w sieci, jak również tych obowiązujących w wybranych sklepach Lewiatan. Ponadto aplikacja umożliwia korzystanie z szerokiej bazy przepisów pochodzących z kanału “Gotuj z Lewiatanem”, jak również wygodnego planowania listy zakupów. Klienci sklepów objętych programem lojalnościowym będą mogli skorzystać z elektronicznej karty “Mój Lewiatan” oraz bieżącej weryfikacji liczby uzyskanych punktów lojalnościowych.

Aplikacja Mój Lewiatan:

promocje i oferty dostępne w Twoim sklepie – Lewiatan zaskoczy Cię mnóstwem akcji, konkursów oraz produktami w obniżonych cenachlista zakupów – pomoże Ci zaplanować zakupy w Twoim Lewiataniemapa sklepów Lewiatan wskazująca sklepy Lewiatan blisko Ciebie – ich godziny otwarcia oraz udogodnienia dla Klientówwirtualna karta Mój Lewiatan – zbieraj punkty za zakupy, sprawdzaj ich stan i wymieniaj na bony na zakupy w Lewiataniedostęp do przepisów „Gotuję z Lewiatanem” gdzie przedstawiamy szereg inspiracji kulinarnych na popularne i smakowite dania, a także na oryginalne kuchenne eksperymentybieżące informacje co się dzieje w Twoim sklepie Lewiatan

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań442
Data aktualizacji5 cze 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)