iOSDomBudżet domowyMonefy
Monefy ikona

Monefy1.3.34

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Monefy to program do szczegółowego śledzenia wydatków osobistych z możliwością synchronizacji danych między różnymi urządzeniami. Aplikacja zrobi za nas bardzo dużo, ale wciąż trzeba dodawać różne swoje wydatki ręcznie.

W przeciwieństwie do wielu bardziej rozbudowanych aplikacji, Monefy pozwala dodawać transakcje bardzo szybko. Nie trzeba wypełniać żadnych szczegółów wydatków ani skanować paragonów. Do wydatków można dopisać kategorię, do czego wystarczy jedno dotknięcie ekranu. Aplikacja ma kilkanaście gotowych kategorii, oznaczonych piktogramami. Na ekranie głównym zobaczymy też kolisty wykres podziału naszych wydatków.

Monefy ma możliwość synchronizacji danych z innymi instalacjami aplikacji za pośrednictwem Dropboksa. Zmiany są od razu widoczne na innych urządzeniach.

Wraz z aplikacją instalowane są widżety na ekran domowy. W ustawieniach można zmieniać waluty i tryb pracy z tradycyjnego rozliczania na tryb budżetu (planowane wydatki na dany miesiąc). Aplikacja obsługuje również przeniesienie kwoty.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMonefyApp
Liczba pobrań229
Data aktualizacji11 cze 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Monefy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)