iOSDomBudżet domowyMoney Lover
Money Lover ikona

Money Lover8.1.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wirtualny portfel, którego zadaniem jest pomoc w zarządzaniu finansami i wydatkami. Dzięki wsparciu najpopularniejszych platform mobilnych oraz synchronizacji z chmurą, sprawia że kontrola nad pieniędzmi jest o wiele prostsza.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacja zapytana nas czy chcemy założyć konto (bądź się na nie zalogować), czy też pominąć ten etap i trzymać nasze dane tylko lokalnie. Warto pochwalić autorów za to rozwiązanie, coraz więcej aplikacji nie pozwala użytkownikowi na rezygnację z logowania. Kolejny krokiem jest konfiguracja pierwszego portfela. W jednym mogą skupić się wszystkie nasze wydatki, choć nic nie stoi na przeszkodzie by rozdzielić je na kilka odrębnych.

Poza zarządzaniem wydatkami i przychodami za pomocą Money Lover możemy planować budżet, oszczędności, wydarzenia (wyjazdy, zakupy) czy też rachunki. Dane już wprowadzone dostępne są w bardzo czytelnej formie, podsumowania zawierają wykresy, a każda z kategorii wydatków oddzielne ikony. Aplikacja posiada także mikropłatności, które pozwalają dokupić dodatkowe kategorie ikon. Przydatnym narzędziem jest możliwość eksportowania danych do plików CSV czy też chmury Dropbox. Money Lover pozwala nam także wyszukiwać pobliskie banki i bankomaty. Niestety ta opcja nie działa zbyt dobrze w naszym kraju.

Interfejs sprawdza się bardzo dobrze na smartfonach, nieco gorzej w wersji na iPady. Money Lover w podstawowej wersji dostępny jest za darmo. Dzięki oferowanym narzędziom i synchronizacji z chmurą potrafi znacznie ułatwić zarządzanie budżetem.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMoney Lover
Liczba pobrań133
Data aktualizacji2 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Money Lover ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)