AndroidDomBudżet domowyMoney Manager EX
Money Manager EX ikona

Money Manager EX

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Money Manager Ex otwarta aplikacja do zarządzania osobistymi wydatkami. Aplikacja pomaga pilnować budżetu i śledzić, gdzie, kiedy oraz jak są wydawane pieniądze. Jest również świetnym narzędziem do uzyskania nowej perspektywy na swoje finanse.

Zarządzanie finansami jest trudne, jeżeli nie wiemy dokładnie, ile pieniędzy otrzymujemy, a ile wydajemy. Money Manager EX pomoże rozwiązać ten problem, przez zapewnienie łatwego sposobu na dokumentowanie wydatków. Jeśli to tylko możliwe, w aplikacji na bieżąco należy zapisywać wydatki i zyski. Wykresy i raporty pokażą, gdzie wydajemy najwięcej pieniędzy i pomogą lepiej wybierać w przyszłości.

Oczywiście nie ma dobrej ani złej odpowiedzi na pytanie jak wydawać pieniądze: tutaj właśnie wkracza aplikacja do zarządzania osobistymi finansami. Może ona pomóc zaprezentować dane finansowe, dając lepszy widok na to, co tak naprawdę dzieje się z naszymi pieniędzmi. Należy pamiętać, że oprogramowanie będzie działać tak dobrze, jak dobre są dane do niego wprowadzone.

Money Manager EX pozwala prowadzić kilka kont i przypisania im różnych walut. Zapisywanie transakcji jest przejrzyste, a przy tym można każdą z nich opatrzyć kategorią i statusem. Kategoria oznacza przyczynę wydatków lub cel, na jaki zostały przeznaczone pieniądze. Można je także filtrować i sortować, jeśli zajdzie potrzeba.

Dla opłat cyklicznych można stworzyć transakcje cykliczne, które będą dodawane do bazy automatycznie, na przykład każdego dnia miesiąca. Można w ten sposób odliczać sobie pieniądze na czynsz bądź rachunki.

Aplikacja pozwala też przypisać do danego konta inwestycje w funduszach i papiery wartościowe, których portfolio będzie automatycznie aktualizowane na podstawie kursów z podanych stron. Można też śledzić trwałe aktywa, włączając je w saldo. Wartość każdego składnika aktywów może być co rok zmniejszana lub zwiększana o określoną wartość.

Budżet można ustalać na rok lub miesiąc i w oparciu o założenia można monitorować wydatki i generować raporty.

Aplikacja może zapisywać dane na Dropboksie, za pośrednictwem którego synchronizuje się z programem na innych systemach.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań199
Data aktualizacji15 lis 2018
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Money Manager EX ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)