Monument Valley z darmowym dodatkiem i darmową wersją w Amazon Appstore

Strona głównaMonument Valley z darmowym dodatkiem i darmową wersją w Amazon Appstore
25.06.2015 09:36
Monument Valley z darmowym dodatkiem i darmową wersją w Amazon Appstore
Paweł Piskurewicz
Paweł Piskurewicz

Monument Valley to gra logiczna, która dzięki niesamowitej oprawie i wykonaniu, znacznie wybija się spośród innych tytułów z tego gatunku. Zdążyła podbić serca graczy, recenzentów, a nawet doczekać się krótkiego epizodu w serialu House of Cards. Dziś jej autorzy przygotowali dla graczy miłą niespodziankę. Do gry dołączyli darmowy dodatek o nazwie Ida's Dream.

Ida's Dream nie jest dodatkiem nowym. Powstał z myślą o specjalnej kolekcji charytatywnej (RED), dostępnej dla urządzeń z iOS. Teraz z poziomu gry ma być dostępny dla wszystkich graczy. W tym wydaniu nie otrzymamy jednak charakterystycznych dla wersji (RED) elementów, takich jak np. czerwony strój dla naszej bohaterki. Ida's Dream przyniesie ze sobą kilka dodatkowych poziomów, które wydłużą nam zabawę w świecie gry. Promocja ma dotyczyć zarówno wersji dla Androida, iOS jak i Windows Phone.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Monument Valley, a posiadacie urządzenie z Androidem, to Amazon AppStore ponownie udostępnił grę za darmo. Do jutra do dziewiątej rano możecie ją pobrać bez dodatkowych opłat. W tym celu należy skorzystać z aplikacji sklepu Amazon AppStore.

W przypadku wersji dla iOS, Windows Phone oraz Androida (Google Play) musimy liczyć się z opłatą w wysokości od 12 do 18 zł. Ida's Dream będzie dostępna z poziomu gry po jej aktualizacji, a ta nie trafiła jeszcze na wszystkie systemu. Jest to prawdopodobnie ostatni dodatek do Monument Valley, gdyż jego autorzy chcą się skupić na nowych projektach.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)