Monument Valley z darmowym dodatkiem i darmową wersją w Amazon Appstore

Monument Valley z darmowym dodatkiem i darmową wersją w Amazon Appstore

Monument Valley z darmowym dodatkiem i darmową wersją w Amazon Appstore
Paweł Piskurewicz
25.06.2015 09:36, aktualizacja: 25.06.2015 09:47

Monument Valley to gra logiczna, która dzięki niesamowitej oprawie i wykonaniu, znacznie wybija się spośród innych tytułów z tego gatunku. Zdążyła podbić serca graczy, recenzentów, a nawet doczekać się krótkiego epizodu w serialu House of Cards. Dziś jej autorzy przygotowali dla graczy miłą niespodziankę. Do gry dołączyli darmowy dodatek o nazwie Ida's Dream.

Ida's Dream nie jest dodatkiem nowym. Powstał z myślą o specjalnej kolekcji charytatywnej (RED), dostępnej dla urządzeń z iOS. Teraz z poziomu gry ma być dostępny dla wszystkich graczy. W tym wydaniu nie otrzymamy jednak charakterystycznych dla wersji (RED) elementów, takich jak np. czerwony strój dla naszej bohaterki. Ida's Dream przyniesie ze sobą kilka dodatkowych poziomów, które wydłużą nam zabawę w świecie gry. Promocja ma dotyczyć zarówno wersji dla Androida, iOS jak i Windows Phone.

Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w Monument Valley, a posiadacie urządzenie z Androidem, to Amazon AppStore ponownie udostępnił grę za darmo. Do jutra do dziewiątej rano możecie ją pobrać bez dodatkowych opłat. W tym celu należy skorzystać z aplikacji sklepu Amazon AppStore.

W przypadku wersji dla iOS, Windows Phone oraz Androida (Google Play) musimy liczyć się z opłatą w wysokości od 12 do 18 zł. Ida's Dream będzie dostępna z poziomu gry po jej aktualizacji, a ta nie trafiła jeszcze na wszystkie systemu. Jest to prawdopodobnie ostatni dodatek do Monument Valley, gdyż jego autorzy chcą się skupić na nowych projektach.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)