iOSZakupySklepyMorele.net
Morele.net ikona

Morele.net2.0.28

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Morele.net to darmowa aplikacja, dzięki której zyskamy dostęp do sklepu internetowego Morele.net, a także ośmiu innych sklepów internetowych Grupy Morele.

Warto zainstalować opisywane narzędzie, by móc łatwo i szybko dokonywać zakupów rozmaitych produktów za pośrednictwem morele.net, sklep-presto.pl, amfora.pl, hulahop.pl, budujesz.pl, motoria.pl, ubieramy.pl, digitalo.pl i meblujesz.pl. Jak wynika z nazw poszczególnych sklepów, program umożliwi nam kupno nie tylko sprzętu komputerowego, ale także gier wideo, książek, elektronicznych gadżetów, odzieży, mebli, części samochodowych, a nawet kosmetyków.

Morele.net jest aplikacją, w której – zdaniem autorów – dostępnych jest ponad milion produktów. Możemy oczywiście przeglądać je ręcznie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by skorzystać z wbudowanej wyszukiwarki. Jeśli wybierzemy produkty z kilku różnych sklepów, to bez problemu dodamy je do jednego koszyka, otrzymując zakupione przedmioty w jednej paczce (niski koszt wysyłki).

Należy wspomnieć, że Morele.net nie wymaga rejestracji. Zakupów dokonamy bez tworzenia konta użytkownika. Jeśli jednak takowe posiadamy, system zapamięta ostatnią metodę płatności i dostawy, co skróci czas zamawiania wybranych artykułów

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań12
Data aktualizacji12 cze 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Morele.net ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)