Movavi Share Online wgra filmik na Facebooka, YouTube i FTP jednocześnie

Movavi Share Online wgra filmik na Facebooka, YouTube i FTP jednocześnie

Movavi Share Online wgra filmik na Facebooka, YouTube i FTP jednocześnie
13.02.2017 18:20

Publikujecie filmy na kilku serwisach, często wrzucając ten sam materiał na Facebooka, YouTube i serwer FTP? Jeśli tak, to z pewnością odczuliście monotonność i niewygodę takiej pracy. Odczuwalnie ułatwić to zadanie może program Movavi Share Online, który oprócz filmów poradzi sobie również ze zdjęciami.

Movavi Share Online to darmowe narzędzie, które powinno ułatwić życie wszystkim tym, którzy publikują dużo materiałów na serwisach społecznościowych lub również ten sam plik wysyłają na serwer FTP. Program jest banalnie prosty w użyciu i co warte odnotowania, zadziała nawet na Windows XP.

Jak już wiecie, aplikacja służy do udostępnia zdjęć lub filmów na kilku serwisach jednocześnie. Można ją jednak wykorzystać do wrzucania materiałów tylko na jedną stronę, ale nie widzimy w tym sensu. Nie daje ona bowiem niczego więcej niż dostępne narzędzia online. Movavi Share Online obsługuje Facebooka, YouTube, Vkontakte, Amazon S3 i serwery FTP. Przykładowo, ten sam filmik możemy jednocześnie udostępnić na YouTube, Facebooku, a ponadto wrzucić go na serwer FTP.

350195167233664961

Dodawanie materiałów przypomina wszystkie popularne rozwiązania. W celu załadowania zdjęć lub filmiku, musimy je przeciągnąć i upuścić na wyznaczone pole, potem wybrać docelowe serwisy i kliknąć Udostępnij. Oczywiście wcześniej należy zalogować się do tych serwisów i upoważnić aplikację do dodawania treści. Mamy także możliwość udostępnienia wszystkich materiałów z dane folderu.

Z poziomu programu ustalimy nazwę, opis, tagi, kategorię oraz ustawienia prywatności wrzucanego filmiku. Movavi Share Online powinien poradzić sobie ze wszystkimi popularnymi formatami wideo, w tym AVI, FLV, MP4, MOV, WebM, WMV i 3GP. Program znajdziecie w naszej bazie, dostępny jest on w języku polskim i zadziała na Windows XP lub nowszym.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)