r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

mpFaktura 17.2.3

Strona główna Mac Firma Programy do fakturowania
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

mpFaktura pozwala na wystawianie różnego rodzaju dokumentów handlowych, m.in. faktur, rachunków i paragonów. Program obsługuje także zamówienia, oferty, dokumenty kasowe KP i KW

Galeria programu

mpFaktura pozwoli wystawić dokumenty: Faktury VAT, WNT, eksportowe, marża, proforma, RR, Zaliczka, Korekta, Noty wewnętrzne i Faktury walutowe. Program pozwala na tworzenie bazy kontrahentów oraz indeksu produktów i usług, a także prowadzenie magazynów w dowolnych walutach i przygotowywanie dla nich cenników i dokumentów magazynowych: PZ, WZ, PW, RW, Remanent, Bilans otwarcia. Nie zabrakło dokumentów kasowych KP i KW. Dla dokumentów można przygotować kilka szablonów i można nawet nadrukować adresy kontrahentów i własne logo na kopertach, w których dokumenty zostaną wysłane.

Faktury można wystawiać w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz w wersji dwujęzycznej. Rozliczanie można prowadzić metodą kasową, odwrotnego obciążenia i z samofakturowaniem.

mpFaktura jest też jednym z nielicznych programów dla OS X, który pozwala na drukowanie paragonów na drukarkach fiskalnych. Program obsłuży protokoły Posnet, Thermal oraz Novitus. Jeśli drukarka na to pozwala, można także drukować na niej faktury. Ponadto program obsługuje czytniki kodów kreskowych.

mpFaktura sprzedawana jest w abonamencie, którego cena zależy od liczby stanowisk, na których program ma być używany. Bazy i dokumenty są kompatybilne między wersjami programu dla OS X i dla Windowsa, a przy tym każda instalacja programu może korzystać z wielu baz. Można także dokupić miejsce w chmurze na kopie zapasowe. Licencja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni na trzech stanowiskach i nie do celów komercyjnych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.