iOSWiadomościWiadomości giełdowe i finansoweMSN Money
MSN Money ikona

MSN Money

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Finanse wchodzi w skład aplikacji bing. Zapewnia nam dostęp do informacji finansowych, wyników giełdowych, wiadomości ekonomicznych oraz prostych narzędzi. Swoje dane synchronizuje z wersja na Windows 8, aplikacjami na iOS i Windows Phone oraz nową odsłoną serwisu MSN.

Główny ekran Finansów składa się z pięciu zakładek. Znajdziemy wśród nich: dzisiaj, wiadomości, rynek, obserwowane oraz narzędzia. Wiadomości to zbiór informacji ze świata biznesu, materiały są pobierane z kilku różnych źródeł. Rynek pozwala nam śledzić notowania giełdowe. Niestety rodzimy WIG 20 aktualizowany jest z 2 dniowym opóźnieniami. Poniżej wykresu głównego mamy dane z innych giełd. Dodatkowo po ich wybraniu otrzymamy bardziej szczegółowe informacje.

Zakładka obserwowane pozwala śledzić wyniki wybranych spółek. Kafelki przedstawiają najważniejsze dane oraz przekierowują do statystyk i profilu spółki. W narzędziach odnajdziemy podgląd światowych rynków, towarów, walut, przelicznik i kalkulator hipoteczny. Interfejs programu bardzo dobrze wpisuje się w specyfikę nowy wersji iOS. Aplikacja dostępna jest za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań73
Data aktualizacji14 cze 2019
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
MSN Money ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)