myTaxi 7.12.0

Strona główna iOS Podróże i transport Taxi i wspólne przejazdy
Pobierz program
lub zeskanuj:

myTaxi to platforma pozwalająca zamówić taksówkę w Warszawie i Krakowie, a także innych miastach Europy. Aplikacja pozwala obserwować ruch taksówki, płacić kartą lub PayPalem za przejazd i zamawiać taksówkę spełniającą szczególne warunki.

myTaxi oferuje możliwość zamówienia busa, taksówki przyjaznej zwierzętom, kursu na lotnisko i tym podobnych. Pozycję pojazdu można obserwować na żywo. Można też szybko zamówić najbliższą taksówkę. Na liście można także przejrzeć wszystkie taksówki w okolicy oraz ich oceny. Ulubionych kierowców także można oznaczyć.

myTaxi po dodaniu do konta użytkownika odpowiednich informacji pozwala płacić za przejazdy kartą lub PayPalem. Właściciele firm mogą otrzymywać co miesiąc zbiorcze faktury za przejazdy.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Elektryczne taksówki myTaxi pojawiły się w Warszawie, jest tanio i ekologicznie

65
23.11.2016  •  Mateusz Budzeń

Twórcy aplikacji myTaxi, służącej do zamawiania taksówek, wprowadzają do Polski flotę elektrycznych taksówek. Można z nich już korzystać, aktualnie tylko w Warszawie. Obecnie po mieście porusza się sześć elektrycznych Nissanów Leaf, ale w 2017 roku liczba ta ma wzrosnąć do 30 aut. W celu zamówienia elektrycznej taksówki, w aplikacji należy wybrać opcję Eco-Taxi. Możliwe, że wówczas będziemy mogli skorzystać z Nissana Leaf. Zastosowanie ekologicznych i oszczędnych silników zaowocowało niską ceną, która wynosi 1,80 zł za kilometr. Nowe taksówki to nie tylko nowoczesny silnik, ale także…

Z aplikacją myTaxi dostaniesz teraz 50% zniżki na kurs taksówką

2
03.10.2016  •  Mateusz Budzeń

Osoby często podróżujące taksówką powinny sięgnąć po aplikację myTaxi. Przez pierwsze dwa tygodnie października po skorzystaniu z aplikacji otrzymujemy zniżkę 50% na każdy kurs. Liczba przyjazdów jest nieograniczona. Nowa akcja myTaxi ma zachęcić do korzystania z płatności bezgotówkowych. W samej aplikacji możemy płacić kartą lub PayPalem. Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający myTaxi w Polsce, wspomina, że właśnie takie promocje skutecznie przekonują do płatności mobilnych. Według danych, obecnie około 75% kursów w myTaxi realizowanych jest bezgotówkowo, a jeszcze w zeszłym roku z tej…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza