Myszki do grania Logitech G z nowym czujnikiem HERO 16K

Myszki do grania Logitech G z nowym czujnikiem HERO 16K

Myszki do grania Logitech G z nowym czujnikiem HERO 16K
Myszki do grania Logitech G z nowym czujnikiem HERO 16K
Redakcja
12.06.2019 16:03

Logitech odświeża linię myszek dla graczy. Seria Logitech G dostała zaawansowany czujnik optyczny HERO 16K, zapewniający doskonałą precyzję i dłuższy czas pracy bez ładowaia myszek bezprzewodowych.

Czujnik HERO 16K to autorskie rozwiązanie firmy Logitech z rodziny wysokowydajnych czujników optycznych. W HERO 16K zostały wyposażone myszy Logitech G903 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse, Logitech G703 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse oraz Logitech G403 HERO Gaming Mouse. Nowe myszki z serii Logitech G zostały zaprezentowane na targach The Electronic Entertainment Expo (E3).

Flagowy model G903 LIGHTSPEED został wyposażony w najlepszy w swojej klasie czujnik HERO 16K, który zapewnia precyzyjną rozgrywkę i 10-krotnie większą wydajność energetyczną niż poprzednia generacja. Rezultatem tego jest niewiarygodnie długi czas pracy na baterii (140 godzin). Mysz G903 wyposażona jest także w technologię LIGHTSPEED Wireless. Jest kompatybilna z systemem bezprzewodowego ładowania Logitech G POWERPLAY Wireless Charging System, posiada podświetlenie16.8 mln kolorów (technologia LIGHTSYNC RGB). Jejoburęczna konstrukcja i maksymalnie 11 programowalnych przycisków sprawia, że zadowoli nawet najbardziej wymagających graczy.

Obraz

Zaprojektowana tak, aby wygodnie pasowała do dłoni, G703 LIGHTSPEED, również została wzbogacona o czujnik HERO 16K, zapewniając niewiarygodną wydajność i dokładność. Wprzypadku G703, Logitech G skupił się na zmniejszeniu całkowitej wagi do 95 g, jednocześniewydłużając żywotność baterii nawet do 35 godzin, na jednym ładowaniu. TechnologiaLIGHTSPEED Wireless zapewnia precyzyjną rozgrywkę przy maksymalnym poziomie 16 000DPI i zerowym wygładzaniu oraz zwiększonej wydajności połączenia bezprzewodowego.Dodatkowo, mysz Logitech G703 jest kompatybilna z bezprzewodowym systemem ładowaniaPOWERPLAY.

Obraz

Dopełnieniem uaktualnionej oferty jest G403 HERO. Dzięki lekkiemu, ergonomicznemukształtowi i nowemu czujnikowi HERO, przewodowy G403 HERO zapewnia użytkownikomdokładność śledzenia i wydajność, których potrzebują, aby zdominować rozgrywkę.Wyposażony jest również w technologię LIGHTSYNC RGB, opcjonalne ciężarki o wadze 10 g isześć programowalnych przycisków, które można dostosować do indywidualnych preferencjigraczy.

Obraz

Aby pomóc graczom w jak najlepszym wykorzystaniu ich sprzętu, wszystkie trzy myszy do giermożna zaprogramować według indywidualnych preferencji, przy użyciu zaawansowanegooprogramowania Logitech G HUB. Dzięki przejrzystemu i nowoczesnemu interfejsowi,oprogramowanie to pozwala graczom szybko personalizować swój sprzęt w grze, udostępniać ipobierać profile innych graczy i wiele więcej!

Cena i dostępność

Bezprzewodowa mysz do gier Logitech G903 LIGHTSPEED z czujnikiem HERO,bezprzewodowa mysz do gier Logitech G703 LIGHTSPEED z czujnikiem HERO oraz myszdo gier HERO Logitech G403 będą dostępne na LogitechG.com oraz u sprzedawcówdetalicznych w czerwcu 2019 r., w przewidywanych cenach detalicznych wynoszącychodpowiednio 649, 439 i 309 zł.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)