Na ryby

WindowsGrySymulatoryNa ryby
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Na ryby (let’s fish) to pozornie rozbudowana, ale bardzo prosta w obsłudze gra kierowana do wszelakiego rodzaju fanów wędkarstwa. Zapewnia wiele godzin świetnej zabawy i uruchomić ją można bez instalacji z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Jak wygląda rozgrywka?

Przy pierwszym uruchomieniu gry prezentowany jest samouczek, który w prosty sposób wprowadza użytkownika w świat wirtualnych połowów. W grze dostępnych jest spora ilość zróżnicowanych gatunków ryb oraz łowisk, na których możemy spróbować swoich sił w wędkarstwie. W większości najczęściej łowić będziemy często spotykane i pospolite ryby jednak od czasu do czasu na naszym haczyku znajdziemy gatunki rzadkie i unikatowe.

Informacje o złowionych rybach zapisywane są w specjalnym albumie. Znajdziemy tam podstawowe dane o gatunku (cechy charakterystyczne czy kraj pochodzenia) oraz informacje o wadze największego złowionego przez nas egzemplarza. O ile złowienie typowych ryb nie będzie stanowiło wyzwania to połów rzadkich gatunków wymagał będzie od gracze doświadczenia i odpowiedniego doboru przynęt.

Wykonywanie oferowanych przez grę Na ryby zadań przynosić nam będzie cenne punkty doświadczenia i wirtualne monety. Pozwolą nam one odblokowywać coraz to lepszy sprzęt wędkarski oraz nowe łowiska. Niejednokrotnie w nasze ręce trafi również puchar za dane osiągnięcie. Opisywanej grze nie można zarzucić braku realizmu.

Poza podstawowym trybem swobodnych połowów, wykonywania zadań czy rywalizacji z innymi graczami twórcy Na ryby dają nam możliwość zabawy w trybie kooperacyjnym. Możliwe jest założenie własnego klubu wędkarskiego lub dołączenie do istniejącego i wspólne wykonywanie różnych wyzwań.

Kluczowe cechy gry:

  • realistyczny i wciągający symulator wędkarski
  • dostęp do wielu gatunków ryb i zróżnicowanych łowisk
  • zadania dające punkty doświadczenia i monety
  • tryb zabawy w pojedynkę lub kooperacyjny
  • za darmo, z poziomu przeglądarki internetowej
Udostępnij
Kup program
Na ryby nullwersja stabilna (32-bit)
Na rybylub uruchom w przeglądarce
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań562
Data aktualizacji13 sie 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)