WindowsGrySymulatoryNa ryby

Na ryby

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Na ryby (let’s fish) to pozornie rozbudowana, ale bardzo prosta w obsłudze gra kierowana do wszelakiego rodzaju fanów wędkarstwa. Zapewnia wiele godzin świetnej zabawy i uruchomić ją można bez instalacji z poziomu dowolnej przeglądarki internetowej.

Jak wygląda rozgrywka?

Przy pierwszym uruchomieniu gry prezentowany jest samouczek, który w prosty sposób wprowadza użytkownika w świat wirtualnych połowów. W grze dostępnych jest spora ilość zróżnicowanych gatunków ryb oraz łowisk, na których możemy spróbować swoich sił w wędkarstwie. W większości najczęściej łowić będziemy często spotykane i pospolite ryby jednak od czasu do czasu na naszym haczyku znajdziemy gatunki rzadkie i unikatowe.

Informacje o złowionych rybach zapisywane są w specjalnym albumie. Znajdziemy tam podstawowe dane o gatunku (cechy charakterystyczne czy kraj pochodzenia) oraz informacje o wadze największego złowionego przez nas egzemplarza. O ile złowienie typowych ryb nie będzie stanowiło wyzwania to połów rzadkich gatunków wymagał będzie od gracze doświadczenia i odpowiedniego doboru przynęt.

Wykonywanie oferowanych przez grę Na ryby zadań przynosić nam będzie cenne punkty doświadczenia i wirtualne monety. Pozwolą nam one odblokowywać coraz to lepszy sprzęt wędkarski oraz nowe łowiska. Niejednokrotnie w nasze ręce trafi również puchar za dane osiągnięcie. Opisywanej grze nie można zarzucić braku realizmu.

Poza podstawowym trybem swobodnych połowów, wykonywania zadań czy rywalizacji z innymi graczami twórcy Na ryby dają nam możliwość zabawy w trybie kooperacyjnym. Możliwe jest założenie własnego klubu wędkarskiego lub dołączenie do istniejącego i wspólne wykonywanie różnych wyzwań.

Kluczowe cechy gry:

  • realistyczny i wciągający symulator wędkarski
  • dostęp do wielu gatunków ryb i zróżnicowanych łowisk
  • zadania dające punkty doświadczenia i monety
  • tryb zabawy w pojedynkę lub kooperacyjny
  • za darmo, z poziomu przeglądarki internetowej
Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań914
Data aktualizacji13 sie 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Bezier na weekend
Rafał Szramowiat
Inverto na weekend
Rafał Szramowiat
SigNULL na weekend
Rafał Szramowiat
Hawken na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (0)