Na Święta od Orange otrzymamy pakiet w nc+, telewizor Smart TV lub tablet Samsunga

Na Święta od Orange otrzymamy pakiet w nc+, telewizor Smart TV lub tablet Samsunga

Na Święta od Orange otrzymamy pakiet w nc+, telewizor Smart TV lub tablet Samsunga
17.11.2014 18:52, aktualizacja: 17.11.2014 20:03

Operatorzy sieci komórkowych chcą przyciągnąć klientów coraz bogatszą ofertą. Aktualnie płacąc abonament możemy między innymi dostać konsolę do gier czy telewizor. Tym razem interesującą ofertę przygotowała sieć Orange, która do FunPacka dodaje telewizję satelitarną lub telewizor Smart TV. Nie jest to jedyna promocja, warto sprawdzić również inne oferty.

W specjalnej, przygotowanej z okazji zbliżających się świąt promocji Orange wraz z pakietem FunPack dostaniemy abonament Comfort+ Extra+ (130 kanałów, tylko 40 w jakości HD) telewizji nc+ za darmo przez 12 miesięcy. Warto zaznaczyć, że po upływie darmowego roku, abonament za ten pakiet wyniesie 59,90 zł. Kolejną, ciekawą opcją jest wybór FunPack-a wraz z 40-calowym telewizorem Samsung Smart TV za 1 zł, ale umowa musi być podpisana na 24 miesiące. Natomiast koszt tego abonamentu to 149,90 zł miesięcznie przez cały okres trwania umowy.

350128070633744321

W ramach FunPack-a klienci mogą liczyć na 61 kanałów telewizyjnych, Comedy Central oraz Comedy Central Family do końca roku w prezencie. Dodatkowo domowy internet do 80 Mb/s bez żadnych limitów transferu danych, telefon stacjonarny z nielimitowanymi połączeniami na numery stacjonarne na terenie Polski i do wybranych krajów, a także na bezpłatną aplikację Neofon.

Sieć przygotowała świąteczną ofertę również w przypadku Orange Open. Po podpisaniu umowy dostajemy kupon na darmowy abonament komórkowy przez 6 miesięcy. Ten kupon mogą otrzymać klienci, którzy wybiorą Neostradę w opcji do 80 Mb/s lub Neostradę z telewizją albo pakiet FunPack w dowolnej prędkości. Skorzystanie z tej promocji pozwala na zaoszczędzenie do 359 zł, a po upływie 6 miesięcy będziemy płacili mniej za abonament dzięki rabatowi Orange Open. W tym przypadku obniżenie abonamentu zależne jest od liczby usług z jakich korzystamy, miesięcznie możemy płacić mniej od 10 (2 usługi) do 65 zł (8 i więcej usług).

Natomiast kupon na abonament za 0 zł daję nam możliwość wyboru jednego z dwóch dostępnych planów taryfowych. Pierwszy to Smart Plan Halo w cenie 39, 98 zł (nielimitowane rozmowy w Orange, pakiet minut i SMS-ów do wszystkich sieci), a drugi to Smart Plan Multi za 59,98 zł (bez telefonu, ale z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich sieci, pakietem danych na internet oraz 400 minutami na bezpłatne rozmowy w roamingu).

Kolejną ofertą w Orange, na którą warto zwrócić uwagę jest nowy zestaw Internet Tu i Tam, który dostępny jest w abonamencie 89,90 zł. Zawiera on: Neostradę do 10 MB/s, internet mobilny z pakietem 10 GB, a także tablet Samsung Galaxy Tab 4 z 7-calowy wyświetlaczem i wbudowanym modułem LTE za 1 zł. Natomiast w ramach zestawu za 69,90 zł miesięcznie otrzymamy: Neostradę do 10 MB/s, internet mobilny z pakietem 5 GB oraz tablet FunTab 8 i router mobilny za 1 zł.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)