Nagradzamy najlepszych blogerów!

Nagradzamy najlepszych blogerów!

Redakcja
31.05.2010 20:30

Ostatni dzień miesiąca to tradycyjnie czas na podsumowanie bloga czytelników vortalu dobreprogramy i przyznanie nagród najlepszym blogerom. Dzięki zaangażowaniu firmy HP oprócz vortalowych koszulek przyznajemy również inne, bardzo atrakcyjne nagrody.

W maju nasze blogi przeżyły niemałą metamorfozę - razem z profilem zostały przeniesione na oddzielne strony z nową szatą graficzną, która może być teraz przez Was dowolnie personalizowania. Zmiany te chyba Wam się spodobały, bo mieliśmy ciężki orzech do zgryzienia wybierając te najlepsze z mijającego miesiąca blogi. Jakie były kryteria oceniania? Przede wszystkim braliśmy pod uwagę pomysł i poziom merytoryczny wpisów, ale równie ważne były lekkość pióra, estetyka i poprawność językowa. Sprawdziliśmy też, jakie były opinie i komentarze Waszych czytelników. Na podstawie tych kryteriów zdecydowaliśmy się przyznać nagrody.

Wszyscy wyróżnieni w tym miesiącu otrzymają zestawy materiałów eksploatacyjnych HP (wysokiej jakości papier fotograficzny HP Advanced Photo 10x15cm oraz oryginalne wkłady atramentowe o zwiększonej pojemności do drukarek HP). Nie może oczywiście zabraknąć także koszulki firmowej vortalu dobreprogramy :-) Jednocześnie przypominamy, że na koniec każdego kwartału przyznajemy nagrodę główną - urządzenie wielofunkcyjne HP PhotoSmart WiFi - kolorową drukarkę atramentową, skaner i kopiarkę, którą można bezprzewodowo podłączyć do sieci w domu lub biurze.

W maju chcielibyśmy wyjątkowo nagrodzić autorów trzech, a nie jak zwykle - dwóch blogów. Pierwszy nagrodzony to michal.b1990, który bloguje z nami niemal od samego początku, ale jego ostatnie wpisy o informatyce czy też szeroko rozumianej technologii informacyjnej w polskiej edukacji bardzo nas zaciekawiły - i jak widać po komentarzach, nie tylko nas :-) Drugi zestaw nagród w tym miesiącu trafia do Siplasa, również blogera z kilkumiesięcznym stażem, który z powodzeniem opisuje, jak wygląda praca na komputerze z logo nadgryzionego jabłka i jakie oprogramowanie mamy tam do dyspozycji. Nagrody otrzymuje również eth0, który opublikował tylko jeden wpis, ale starał się dość realistycznie spojrzeć na temat wolnego oprogramowania w szkołach i wyszło mu to całkiem ciekawie. Nagrodzonym oraz wszystkim pozostałym autorom blogów dziękujemy i oczywiście czekamy na więcej wpisów, które będziemy mogli nagrodzić w przyszłym miesiącu :-)

Gorąco zapraszamy Was do uczestniczenia w blogu czytelników vortalu dobreprogramy - jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności ponad 5 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuły bloga, czyli jednego autora, na którym skupia się uwaga czytelników, nie zastąpi nasze forum czy rozmowy w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was, blogerów, jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy będziemy co miesiąc nagradzać kolejnymi upominkami, a na zakończenie każdego kwartału przyznamy nagrodę główną w postaci urządzenia wielofunkcyjnego HP.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)