Nagradzamy najlepszych blogerów!

Nagradzamy najlepszych blogerów!

Redakcja
31.08.2010 19:12

Ostatni dzień miesiąca to jak zwykle moment podsumowania blogu czytelników vortalu dobreprogramy i przyznanie nagród najlepszym blogerom. Dzięki zaangażowaniu firmy HP oprócz vortalowych koszulek przyznajemy również inne, bardzo atrakcyjne nagrody.

Bardzo nas cieszy, że na blogu coraz większy ruch. Mamy przez to coraz więcej pracy podczas wyłaniania kandydatów do comiesięcznych nagród - to nas jednak nie powstrzymuje :-) i w sierpniu tradycyjnie przyznaliśmy nagrody dla najlepszych blogerów. Jakie były kryteria oceniania? Przede wszystkim braliśmy pod uwagę pomysł i poziom merytoryczny wpisów, ale równie ważne były lekkość pióra, estetyka i poprawność językowa. Sprawdziliśmy też, jakie były opinie i komentarze Waszych czytelników.

Wszyscy wyróżnieni w tym miesiącu otrzymają zestawy materiałów eksploatacyjnych HP (wysokiej jakości papier fotograficzny HP Advanced Photo 10x15cm oraz oryginalne wkłady atramentowe o zwiększonej pojemności do drukarek HP). Nie może oczywiście zabraknąć także koszulki firmowej vortalu dobreprogramy :-) Jednocześnie przypominamy, że na koniec każdego kwartału przyznajemy nagrodę główną - urządzenie wielofunkcyjne HP PhotoSmart WiFi - kolorową drukarkę atramentową, skaner i kopiarkę, którą można bezprzewodowo podłączyć do sieci w domu lub biurze.

W sierpniu chcielibyśmy nagrodzić kolejne dwie osoby. Pierwszą jest użytkownik command-dos, który nie pozwala się nudzić swoim czytelnikom, a to dlatego, że jego wpisy są bardzo zróżnicowane tematycznie. Szczególną uwagę warto zwrócić na tekst Czego nie wiecie o... wifi oraz Ratujemy płytę główną - wymiana kondensatorów. Drugim nagrodzonym w tym miesiącu jest TheUsh, który w sierpniu publikował między innymi w ramach interesującego cyklu Miejsce komputera we współczesnym studiu nagrań (link do części pierwszej). Nagrodzonym oraz wszystkim pozostałym autorom blogów dziękujemy i oczywiście czekamy na więcej wpisów, które będziemy mogli nagrodzić w przyszłym miesiącu :-)

Gorąco zapraszamy Was do uczestniczenia w blogu czytelników vortalu dobreprogramy - jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności ponad 5 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuły bloga, czyli jednego autora, na którym skupia się uwaga czytelników, nie zastąpi nasze forum czy rozmowy w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was, blogerów, jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy będziemy co miesiąc nagradzać kolejnymi upominkami, a na zakończenie każdego kwartału przyznamy nagrodę główną w postaci urządzenia wielofunkcyjnego HP.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)