Nagradzamy najlepszych blogerów!

Nagradzamy najlepszych blogerów!

Redakcja
08.01.2011 16:44, aktualizacja: 22.05.2011 01:26

Jak zawsze z początkiem miesiąca nadszedł czas na wyróżnienie najlepszych, najciekawszych i najbardziej aktywnych blogerów publikujących na blogu czytelników serwisu dobreprogramy w miesiącu ubiegłym. W związku z końcem roku nagród będzie nieco więcej niż zazwyczaj - koszulkę, smycz i zestaw gadżetów zapakujemy w atrakcyjny plecak na notebooka. :-)

Mimo iż z miesiąca na miesiąc wybór najlepszych wpisów spośród morza naprawdę bardzo dobrych notek staje się coraz trudniejszy, Wasz zapał i stale rosnąca aktywność bardzo nas cieszą. Mamy nadzieję, że zdrowe współzawodnictwo na polu ilości i jakości tekstów będzie dla Was tak samo motywujące, jak i przyznawane przez nas upominki. :-) Kryteria oceny pozostają bez zmian. Przede wszystkim braliśmy pod uwagę poziom merytoryczny wpisu i jego unikalność, ale nie bez znaczenia była estetyka, poprawność językowa oraz „lekkość pióra”. Sprawdziliśmy też, jakie były komentarze Waszych czytelników. Wszystkie te czynniki wpłynęły na naszą decyzję o tym, komu przyznać nagrody.

Pierwsza nagroda należy się bezsprzecznie użytkownikowi webnull, który w listopadzie rozpoczął swój cykl wpisów poświęconych Linuksowi. O cyklu „Siła konsoli w systemach Uniksowych” pisaliśmy już przed miesiącem. W grudniu pokaźną już listę zasiliły części szósta, siódma i ósma. Ponadto webnull rozpoczął dwie nowe serie. Pierwsza, „W Uniksach to prostsze” doczekała się do tej pory dwóch części, z czego pierwsza jest odpowiedzią na blogową notkę innego użytkownika. W obliczu „wojen platformowych” taki cywilizowany dyskurs na blogach jest wart pochwały. Kolejna nowa seria spod pióra webnulla to przegląd dystrybucji, w którym przeczytać możemy o Gentoo, Debianie, Arch Linux, Ubuntu oraz Linux Mint. Gratulujemy naprawdę pokaźnej biblioteki napisanych tekstów!

Drugą nagrodę w grudniu postanowiliśmy przyznać użytkownikowi Sinel, autorowi trzech wpisów dotyczących dwupanelowych menedżerów plików: Historia poszukiwania menedżera plików, Wróćmy do podstaw, czyli "Właściwie o co chodzi z tymi menedżerami?" i Porównanie darmowych menedżerów plików.

Gorączka przedświątecznych zakupów i zmagania sylwestrowe nie wpłynęły na Waszą twórczość, a liczba opublikowanych w grudniu wpisów pozytywnie zaskakuje. Dość powiedzieć, że wśród zwycięskich notek blogowych mamy i taką opublikowaną ostatniego grudnia. ;-) Gorąco zachęcamy wszystkich do publikowania w blogu czytelników vortalu dobreprogramy - jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności ponad 5 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuły bloga stanowi znakomite uzupełnienie dyskusji na forum i w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was, blogerów, jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy będziemy nieprzerwanie nagradzać.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)