Nagradzamy najlepszych blogerów. Wracamy z konkursem!

Nagradzamy najlepszych blogerów. Wracamy z konkursem!

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wracamy do jednej z najbardziej wyczekiwanych tradycji naszego portalu. Zapraszamy wszystkich chętnych do prowadzenia bloga na dobrychprogramach, a na najlepszych blogerów - zarówno debiutantów, jak i starych wyjadaczy - co miesiąc czekać będą nagrody rzeczowe.

Upominki to oczywiście nie wszystko. Ciekawe wpisy blogowe naszych użytkowników promujemy na stronie głównej serwisu, na równi z artykułami tworzonymi przez redakcję. Najlepsze z najlepszych zaś mogą znaleźć się nawet na stronie głównej portalu WP.pl. To unikalna możliwość dotarcia ze swoją twórczością do setek tysięcy czytelników.

Z reaktywacją konkursu blogowego startujemy już w listopadzie, a obecna edycja zaplanowana jest na trzy miesiące.

Zasady konkursu

Ze wszystkich wpisów na blogach, które pojawiły się w tej edycji konkursu, redakcja wybierze trzy najlepsze. Ich autorzy otrzymają nagrody, które będą zmieniać się zależnie od edycji. Obecnie do wygrania będą dyski oraz słuchawki:

  • dysk SSD wewnętrzny ADATA 512GB M.2 PCIe Gen4 NVMe GAMMIX S50 Lite lub
  • dysk SSD zewnętrzny ADATA SE800 512GB
  • zestawy słuchawek Hama True Wireless "Freedom Light"

Po trzech miesiącach wrócimy z kolejną edycją konkursu, w której pojawią się nowe nagrody. O nowościach w puli nagród będziemy informować Was na bieżąco.

Udział w konkursie

Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy zarejestrować bezpłatnie konto użytkownika w portalu dobreprogramy i opublikować tekst na naszej platformie blogowej. Po zakończeniu miesiąca jury wybierze najlepszy z opublikowanych wpisów. Oceniana będzie przede wszystkim jakość tekstu, jego oglądalność nie będzie brana pod uwagę. Jego autor otrzyma dwie z ustalonych powyżej nagród. Co więcej, najciekawsze wpisy będą promowane w naszych mediach społecznościowych. Więcej informacji i szczegóły formalne znajdują się w regulaminie konkursu.

Jeżeli nie prowadzicie jeszcze bloga na naszej platformie, to serdecznie Was do tego zachęcamy. Konkurs jest skierowany do wszystkich, nie tylko do obecnych blogerów. W najbliższym czasie opublikujemy także artykuł wprowadzający w naszą platformę blogową. Wierzymy, że pomoże on nowych blogerom wykorzystać pełnię możliwości, jakie oferuje blog.

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także