Nagradzamy z Kingstonem najlepszych blogerów!

Redakcja

17.06.2011 15:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nadszedł czas na comiesięczne — tym razem nieco spóźnione — wyróżnienie najlepszych i najbardziej aktywnych blogerów publikujących na blogu czytelników serwisu dobreprogramy.

Od nowego roku patronat nad blogiem objęła firma Kingston, co wiąże się z bardzo atrakcyjnymi nagrodami. Podobnie do miesiąca ubiegłego wyróżniamy dzisiaj dwóch blogerów, do których powędrują koszulki dobrychprogramów oraz pendrive'y Kingston DataTraveler 410 o pojemności 16GB. Przypominamy także, że z końcem kwartału wybierzemy najlepszy opublikowany w tym czasie wpis, a jego autora nagrodzimy koszulką dobrychprogramów i dyskiem Kingston SSDNow V+100 o pojemności 64GB! Ponadto z końcem kwartału koszulka i pendrive powędrują do autora, któremu mimo świetnego tekstu, nie poszczęściło się i nie został nagrodzony w którymś z ubiegłych miesięcy. Dodatkowo co kwartał kilku użytkowników otrzyma nagrody pocieszenia.

Kryteria oceny blogów pozostają bez zmian. Przede wszystkim braliśmy pod uwagę poziom merytoryczny wpisu i jego unikalność, ale nie bez znaczenia była estetyka, poprawność językowa oraz „lekkość pióra”. Sprawdziliśmy też, jakie były komentarze Waszych czytelników. Wszystkie te czynniki wpłynęły na naszą decyzję o tym, komu przyznać nagrody.

Pierwszą w tym miesiącu nagrodę zdobył lucas__, który porusza na swoim blogu tematykę linuksową, skupiając się głównie na KDE (Zeitgeist w KDE, KDE - spokojna przystań na wzburzonym morzu oraz KDE na starszym sprzęcie). Na szczególne wyróżnienie zasługuje poruszany przez niego, rzadko podejmowany na blogach temat interesującego eksperymentu użytecznościowego Plasma Active. Polecamy poświęcone mu teksty Co słychać w Plasma Active? oraz Co nowego w Plasma Active?. Warto także rzucić okiem na inne wpisy tego samego autora.

Drugą nagrodę za maj otrzymuje grabarz86, autor serii tekstów o aplikacjach dla Chrome: kliencie BLIP o nazwie Mikrob, notatniku Quick Note, rozbudowanym kalkulatorze oraz nietypowej aplikacji upiększającej odwiedzane strony — PostPost. Polecamy wszystkim zapoznanie się także z innymi wpisami autora.

Gorąco zachęcamy wszystkich do publikowania na blogu czytelników portalu dobreprogramy — jest to wyjątkowa możliwość dotarcia do społeczności 6 milionów użytkowników naszego serwisu. Formuła bloga stanowi zresztą znakomite uzupełnienie dyskusji na forum i w komentarzach. Wierzymy, że będzie Was — blogerów — jeszcze więcej! Najciekawsze wpisy nieprzerwanie będziemy nagradzać. Mamy nadzieję, że zdrowe współzawodnictwo na polu ilości i jakości tekstów będzie dla Was tak samo motywujące, jak przyznawane przez nas upominki. :)

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)