Navitel AR250 NV – nowy wideorejestrator samochodowy za 129 złotych

Navitel AR250 NV – nowy wideorejestrator samochodowy za 129 złotych

Navitel AR250 NV, fot. materiały prasowe.
Navitel AR250 NV, fot. materiały prasowe.
Redakcja
04.02.2020 15:41, aktualizacja: 28.03.2020 20:06

Navitel wprowadza na rynek nowy wideorejestrator. Model AR250 NV to ósmy model w ofercie, który wyposażono w sensor z "night vision".

Navitel AR250 NV to 2-calowy wideorejestrator, który nagrywa materiał wideo w rozdzielczości Full HD, w 30 klatkach na sekundę. Pliki zapisywane są na karcie pamięci w formacie .MOV, w popularnym standardzie kodowania obrazu H.264. Za stabilną pracę urządzenia odpowiada procesor JL5601 oraz sensor optyczny GC2063, z obsługą night vision.

Navitel AR250 NV, fot. materiały prasowe.
Navitel AR250 NV, fot. materiały prasowe.

Kamerka obsługuje karty microSD o maksymalnej pojemności 64 GB. Kąt widzenia wynosi 140 stopni a soczewkę obiektywu wykonano z 4-warstwowego szkła. W menu urządzenia dostępne są trzy tryby pracy: kamera (nagrywanie wideo, w skonfigurowanej przez użytkownika pętli) aparat (wykonywanie zdjęć) oraz odtwarzanie (przeglądanie nagrań).

Ważną funkcją urządzenia jest wygaszacz LCD - wideorejestrator może automatycznie wyłączyć ekran, aby zmniejszyć zużycie energii. Wbudowany czujnik G-Sensor rejestruje i chroni materiał wideo nagrany podczas wypadku, przyspieszenia, hamowania lub kolizji. Film zostanie zapisany automatycznie na karcie pamięci.

Navitel AR250 NV, fot. materiały prasowe.
Navitel AR250 NV, fot. materiały prasowe.

„W odpowiedzi na nieustannie zwiększające się potrzeby konsumentów wprowadzamy do portfolio kolejne urządzenie z sensorem optycznym night vision. Jakość nagrań wideo w trudnych warunkach oświetleniowych jest dla każdego kierowcy niezwykle ważna. Uważam, że komponenty oraz funkcje zastosowane w modelu Navitel AR250 NV wyróżniają ten sprzęt spośród innych, dostępnych na rynku tanich wideorejestratorów. Sprzęt rekomenduję każdemu, kto poszukuje prostej i kompaktowej kamerki do swojego samochodu” - mówi Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe.

W zestawie sprzedażowym producent umieścił wszystkie niezbędne akcesoria: uchwyt na przyssawkę, ładowarkę samochodową 12/24 V, instrukcję obsługi, kartę gwarancyjną oraz roczną licencję nawigacyjną na smartfon/tablet, z mapą Europy. Navitel AR250 NV jest już dostępny w sieciach sklepów z elektroniką użytkową i serwisie Allegro. Sugerowana cena wideorejestratora – 129 złotych.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)