NAVITEL R200 NV – niewielki wideorejestrator z sensorem "night vision" za niecałe 170 złotych

NAVITEL R200 NV – niewielki wideorejestrator z sensorem "night vision" za niecałe 170 złotych

NAVITEL prezentuje nowy wideorejestrator
NAVITEL prezentuje nowy wideorejestrator
Redakcja
27.06.2019 11:48

Na rynku pojawia się nowy rejestrator samochodowy firmy NAVITEL z sensorem "night vision". Model NR200 NV powinien zainteresować wszystkich kierowców, którzy poszukują taniego urządzenia w cenie poniżej 200 złotych.

Firma NAVITEL, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej prezentuje nowy wideorejestrator. Po wprowadzeniu modeli NR200 NV i MR250 NV, R200 NV dołącza do regularnego portfolio jako trzecie urządzenie z obsługą night vision.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

NAVITEL R200 NV nagrywa wideo w jakości Full HD, z szybkością 30 klatek na sekundę. Pliki zapisywane są w formacie .MOV, a kąt widzenia obiektywu wynosi 140°. Urządzenie wyposażono w 2-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 320x240. Sercem urządzenia jest procesor JL5601. W modelu R200 NV producent zdecydował się zastosować zaawansowany sensor GC2053 z obsługą night vision. Soczewkę wykonano z 4-warstwowego szkła. Wbudowany czujnik G-Sensor rejestruje i chroni materiał wideo zarejestrowany podczas wypadku, gwałtownego przyspieszenia, hamowania lub kolizji. W ten sposób nagrany incydent jest automatycznie zapisywany w pamięci urządzenia. Wideorejestrator obsługuje karty pamięci do 64GB.

Obraz

„R200 NV to już trzeci model z regularnej oferty kamerek NAVITEL, który wyposażono w sensor z obsługą night vision. Urządzenie wyróżnia się na tle innych, budżetowych kamerek zaawansowaną optyką oraz niewielkimi rozmiarami. Przydatnymi funkcjami, szczególnie w momencie zarejestrowania wypadku lub niepożądanego zdarzenia będą wbudowany tryb parkingowy oraz G- Sensor. Naszym zadaniem jest zapewnienie użytkownikowi produktu o bardzo dobrej jakości nagrywania, bez względu na warunki drogowe. Jestem przekonany, że ten model odniesie sukces na rynku wideorejestratorów” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

NAVITEL R200 NV – cena w Polsce

W zestawie razem z kamerą znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24 V, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet, z mapą 47 krajów Europy. NAVITEL R200 NV jest już dostępny w regularnej sprzedaży. Sugerowana cena wideorejestratora – 169 złotych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)